`
شمانیوز
شما نیوز

شهردار طبل قشم عنوان‌کرد؛

جنگل دریایی حرا با خدمات ستاد سفر قشم برای انبوه‌ گردشگران خاطره‌انگیز شد

شهردار شهر طبل قشم گفت: خاطرات خوش سفر به جنگل‌ دریایی حرا به عنوان یکی از شگفتی‌های عالم خلقت در این‌ جزیره، با خدمات خوب ستاد سفر قشم همیشه در ذهن گردشگران نقش خواهد بست.

به گزارش شمانیوز، مسلم هاشمی در حاشیه دیدار  با افشار فتح‌الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد و رئیس ستاد سفر قشم، اظهار داشت: نوروز امسال با گذر از شرایط سخت کرونایی، برای همه میهمانان و‌ گردشگران جزیره قشم به ویژه آنان که از نزدیک عظمت جنگل دریایی حرا را به نظاره نشستند، فراموش نشدنی خواهد بود.

وی با تقدیر از مدیریت ستاد خدمات سفر قشم برای ارایه خدمات به انبوه میهمانانی که قشم را مقصد گردشگری خود در نوروز ۱۴۰۱ انتخاب کردند، افزود: بسیاری از کسانی که به قشم سفر کردند، با ورود به شهر و اسکله طبل از زیبایی‌های جنگل منحصر بفرد حرا در این محدوده جغرافیای کشورمان لذت بردند.

به گفته شهردار طبل، عکس‌هایی که‌ میهمانان از گردش دریایی در جنگل حرا به یادگار گرفتند، برای همیشه در ذهن و یادشان به یادگار خواهد ماند.

وی اظهار امیدواری کرد که با ایجاد شرایط مناسب تر، بتوانیم در زمان‌های دیگر سال به ویژه نوروز آینده، میزبانی شایسته برای هموطنانمان که از نقاط مختلف ایران عزیز به این جزیره سفر می‌کنند، باشیم.

شایان ذکر است؛ این روزها جای جای قشم، این سرزمین آب و آفتاب، میزبان انبوه‌ میهمانان و‌ گردشگرانی است که این‌ جزیره جنوبی را به عنوان‌ مقصد گردشگری خود در نوروز ۱۴۰۱ انتخاب کردند.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها