`
شمانیوز
شما نیوز

نمایشگاه تراکنش استانبول ۲۱ و ۲۲ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود

کشورهای منطقه در قالب پاویون های تخصصی در نمایشگاه تراکنش استانبول حضور می یابند

نمایشگاه تراکنش استانبول بدلیل شرایط کرونایی در ۲ سال اخیر امکان برگزاری نیافت و شرکت برگزار کننده ترکیه ای بنام EMIN Event Group تاریخ برگزاری آن را برای ۲۱ و ۲۲ مهرماه ۱۴۰۱ اعلام کرد.

به گزارش شمانیوز، نمایشگاه تراکنش استانبول در محل نمایشگاهی اوراسیا واقع در منطقه ینی کاپی استانبول و همجوار با ساحل مارمارای که یکی از زیباترین مکان های نمایشگاهی استانبول است، برگزار می‌شود.

 

مسئولیت بخش ایرانی رویداد به مرکز فابا واگذار شده که می تواند مسیر توسعه بازارهای بین‌المللی را برای اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری ایران فراهم سازد.

معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری پیش از این، طی مکاتبه رسمی حمایت مالی خود را از شرکت های ایرانی حاضر در این رویداد اعلام کرده است

در اولین گام این رویداد بیش از ۱۰۰ غرفه نمایشگاهی، بیش از ۵۰ استند استارتاپی، بیش از ۶۰ کارگاه معرفی محصول و ده‌ها سخنرانی در حوزه فناوری های نوین مالی و در مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع پیش بینی شده است.

این رویداد توسط رسانه‌های مختلف از کشورهای جهان و به چند زبان پوشش داده می شود.

گفته می شود، ۴۰ درصد از ظرفیت این نمایشگاه توسط بانک‌ها و شرکت‌های ترکیه ای، ۵۰ درصد از اقصی نقاط جهان و ۱۰ درصد به ایرانیان اختصاص یافته است.

 

کشورهای منطقه در قالب پاویون های تخصصی در نمایشگاه تراکنش استانبول حضور می یابند.

 

بانک‌ها و شرکت‌های ایرانی برای حضور در نمایشگاه تراکنش استانبول می توانند مستقیما با مرکز فابا هماهنگ کنند و از تخفیف لازم برخوردار شوند.

 

معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری نیز پیش از این، طی مکاتبه رسمی حمایت مالی خود را از شرکت های ایرانی حاضر در این رویداد اعلام کرده است.

 

جزئیات بیشتری از برنامه‌های نمایشگاه Transaction و شرایط مشارکت در این رویداد بین‌المللی بزودی منتشر می‌شود.

 

فابانیوز

 

  • نمایشگاه تراکنش
  • نمایشگاه تراکنش
  • نمایشگاه تراکنش
  • نمایشگاه تراکنش
  • نمایشگاه تراکنش
  • نمایشگاه تراکنش
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها