`
شمانیوز
شما نیوز

مجتبی حمیدیان خبر داد:

رکوردزنی تولید، در سنگ آهن مرکزی ایران

مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ایران با اعلام این خبر گفت: تولید کارخانه گندله سازی سه چاهون شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در اسفند گذشته و فروردین امسال به " ۱۸۴۳۱" تن در روز رسید و توانست رکورد بیشترین میزان تولید در این مجموعه از زمان راه‌اندازی تاکنون را بشکند.

به گزارش شمانیوز، مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ایران با اعلام این خبر گفت: تولید کارخانه گندله سازی سه چاهون شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در اسفند گذشته و فروردین امسال به " ۱۸۴۳۱" تن در روز رسید و توانست رکورد بیشترین میزان تولید در این مجموعه از زمان راه‌اندازی تاکنون را بشکند.

مجتبی حمیدیان افزود: با همت و تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر مدیران و کارگران مجموعه گندله سازی سه چاهون آمار تولید گندله در این دو ماه اخیر از میزان اسمی خود که ۱۶۶۶۶ تن در روز است به ۱۸۴۳۱ تن در روز رسید.

مشاور مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد ایران با اشاره به صدرنشینی ایران در میزان رشد تولید فولاد در جهان، به نقش موثر شرکت‌ سنگ آهن مرکزی در این زمینه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه همزمان با افزایش تولید گندله، شرایط به سمتی رفت که در حوزه فولاد هم رکوردشکنی و صدرنشینی ایران در شاخص جهش رشد فولاد در جهان را شاهد بودیم.

 

روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها