`
شمانیوز
شما نیوز

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا:

تعداد خودروهای ناقص در گروه سایپا به 50 درصد کاهش یافت

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: با برنامه ریزی های دقیق و مناسب که در ماه های پایانی سال گذشته صورت گرفت، تعداد خودروهای ناقص در گروه سایپا به میزان ۵۰ درصد کاهش یافت.

به گزارش شمانیوز، مسعود پروین درباره ترخیص خودروهای ناقص از پارکینگ گروه خودروسازی سایپا و روندی که این بخش طی خواهد کرد، اظهارداشت: با استقرار تیم جدید مدیریتی گروه خودروسازی سایپا، یکی از موضوعاتی که در اولویت کاری قرار گرفت، تکمیل کاری خودروهای ناقص بود؛ در آن زمان (23 دی ماه سال گذشته) حدود 80 هزار خودرو به علت نقص قطعه در پارکینگ بود که در راستای کاهش این عدد، جلسات متعددی با قطعه سازان و تامین کنندگان قطعه برگزار شد.

او با بیان اینکه با برنامه ریزی دقیقی که سال گذشته انجام شد، در 28 اسفندماه موجودی خودروهای ناقص گروه سایپا به حدود 43 هزار و 700 دستگاه رسید، تصریح کرد: با ادامه تکمیل کاری در هفته دوم تعطیلات نوروز نیز عدد یاد شده به حدود 40 هزار دستگاه رسید.

معاون برنامه ریزی تولید گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اینکه تکمیل کاری خودروهای ناقص به سرعت در حال انجام است، گفت: سعی بر این است که با افزایش تولید و تامین قطعه، خودروها به فوریت به دست مشتریان برسد.

او اظهارداشت: با توجه به تاکیدات مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تمام مجموعه در تلاش است که از همه توان خود برای افزایش تولید استفاده کنند.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها