`
شمانیوز
شما نیوز

بازدید مدیرعامل بانک دی از شعب بازار آهن و شهرک راه آهن

علیرضا قیطاسی مدیرعامل بانک دی ضمن بازدید از شعب بازار آهن و شهرک راه آهن با همکاران و مشتریان این شعب دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شمانیوز؛ علیرضا قیطاسی در بازدید از شعبه بازار آهن و شهرک راه آهن با تقدیر از تلاش همکاران در ارایه خدمات گسترده ،سریع همراه با تکریم به مشتریان بر اهمیت جذب منابع جدید برای بانک اشاره و تاکید کرد: با عنایت  به سیاست اعتباری و برنامه عملیاتی ابلاغی از کارکنان بانک انتظار داریم با همه توان در راستای ارتقای خدمات،جذب مشتریان و منابع جدید تلاش کنند تا در پایان سال شاهد تحقق شعار سال در بانک دی باشیم.

مدیرعامل بانک دی در جمع کارکنان این شعب هدف از بازدید و نظارت بر عملکرد شعب را افزایش کیفیت و بهره‌وری  فعالیتهای بانک مطابق با اهداف و سیاست‌های ابلاغی  دانست و افزود برای افزایش مهارت کارکنان بانک دی  آموزش مستمر از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه کارکنان درتمام امور  در دستور کار قرار گرفته است.

بازدید از شعب بازار آهن و شهرک راه آهن فرصتی شد تاعلاوه بر دیدار و گفتگو مستقیم با مشتریان،کارکنان و مدیران شعب در فضای صمیمی چهره به چهره با مدیرعامل بانک به گفتگو نشسته و مشکلات خود را در میان گذارند.

 

روابط عمومی بانک دی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها