`
شمانیوز
شما نیوز

آیین تکریم و معارفه سرپرست گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز، بعدازظهر روز سه شنبه ۳۰فروردین ماه۱۴۰۱، با حضور سرپرست ، عضو هیأت مدیره ، عضو هیأت عامل و تعدادی از مدیران عالی بانک کشاورزی و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه صندوق رفاه و تامین آتیه، در سالن جلسات شرکت خدمات پشتیبانی مهر۷۸ برگزار شد.

به گزارش شمانیوز، در این مراسم مهدی رضایی سرپرست بانک کشاورزی اظهار داشت: برای برون رفت از شرایط فعلی، باید شرکت های زیر مجموعه با برنامه ریزی مدون، سنجیده و همچنین مطالعه کارها به سمت فعالیت های اقتصادی سود ده حرکت کنند.

وی با تاکید بر این که برای رسیدن به شرایط مطلوب و سود ده باید ریسک پذیر باشیم، افزود: در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های تدوین شده، از فکرهای نو و پروژه های جدید حمایت می کنیم.

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به اقداماتی که برای تقویت شرکت های زیر مجموعه مهم و ضروریست خاطرنشان کرد: شرکت ها باید ضمن سود دهی مناسب، اصلاح ساختار مالی خود و افزایش سرمایه، وارد بازار بورس و فرابورس شوند.

 وی با بیان این که برنامه ریزی و هماهنگی اساس اصلاح کاستی هاست تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت ها به نحو احسن استفاده کرد و در این بین، استارتاپ ها بخش مهمی از موضوعات روز هستند که می توانند در فرآیند رشد و توسعه، سوددهی و کیفیت ارائه خدمات ما تاثیرگذار باشند.

 رضایی با قدردانی از مجموعه شرکت های فعال در گروه سرمایه گذاری تامین آتیه تدبیر سبز، ابراز امیدواری کرد: با همراهی و وحدت رویه می توان به اهداف موردنظر و ظرفیت‌های قابل ‌قبول دست یافت.

 مدیرعامل بانک کشاورزی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به ماهیت صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان بانک کشاورزی گفت: یکی از دغدغه های اصلی ما توجه ویژه به کارکنان، خصوصا بازنشستگان بانک است که باید با تقویت شرکت های زیر مجموعه صندوق، در تسهیل امور و تأمین رفاه همکاران خود قدم های مثبتی برداریم.

 در ادامه مهدی بصیرت مدیرعامل صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان بانک کشاورزی با قدردانی از اهتمام ویژه مدیرعامل بانک کشاورزی برای پیشبرد اهداف بانک و تأکید بر تأمین رفاه کارکنان و بازنشستگان بانک گفت: هدف ما این است تا بتوانیم در بین سایر صندوق های بانک های عامل، از جایگاه ویژه ای برخوردار شویم.

وی اظهار داشت: با تقویت شرکت های زیر مجموعه صندوق، می توانیم در تأمین رفاه همکاران قدم های موثری برداریم.

 در ادامه علی حسین پور سرپرست جدید گروه سرمایه گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز نیز با بیان اینکه تعامل سازنده ای با بانک و صندوق ایجاد خواهیم کرد گفت: تدوین و بازنگری سند راهبردی در راستای کسب بازدهی مناسب از بازارهای موجود، کسب ارزش افزوده بیشتر، مشخص کردن مزیت نسبت های سرمایه گذاری و بازنگری در آن، پیگیری جدی الزامات تکلیفی به شرکت، از اهم برنامه هایی است که با جدیت برای تحقق آن تلاش خواهم کرد.

 در پایان این مراسم از زحمات سیدحسام الدین پورعباسی قدردانی و علی حسین پور به عنوان سرپرست گروه سرمایه گذاری تأمین آتیه تدبیر سبز معرفی شد.

 

اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها