`
شمانیوز
شما نیوز

در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح شد؛

استفاده از ظرفیت‌های مشورتی نمایندگان در مسیر اجرای پروژه‌های تحولی وزارت صمت

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صمت در نشست معاونان امور مجلس دولت با رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: وزارت صمت مصمم است از ظرفیت‌های نظارتی و مشورتی نمایندگان مجلس استفاده کند و با تمام وجود خود را ملزم به پاسخگویی و همراهی همه‌جانبه با قوه مقننه می‌داند.

به گزارش شمانیوز، محمدجواد حاجی‌حسینی با قدردانی از تلاش‌ها و حمایت‌های رئیس و نمایندگان مجلس درخصوص اقدامات و برنامه‌های تحولی وزارت صمت، توضیح داد: تعداد پرسش‌ها از وزرای دولت سیزدهم، دغدغه‌مندی دولت و مجلس انقلابی نسبت به مسائل اساسی کشور و مشکلات مردم را نشان می‌دهد.

وی با تأکید بر ضرورت انسجام و هماهنگی بیشتر دولت و مجلس در برنامه‌های حضور وزرا در خانه ملت، عنوان کرد: نمونه بارز تعاملات مثبت و همکاری‌های سازنده مجلس با دستگاه‌های اجرایی در عملکرد معاونان قوانین و نظارت مجلس شورای اسلامی مشهود و ملموس است.

حاجی‌حسینی در پایان بابیان این‌که وزارت صمت در مسیر اجرای برنامه‌های تحولی خود به‌ویژه تنظیم، تدوین و اجرای سند آمایش صنعتی، معدنی و تجاری مناطق مختلف کشور به‌طور حتم از ظرفیت‌های مشورتی مجلس بهره خواهد برد، افزود: وزارت صمت مصمم به بهره‌گیری از ظرفیت‌های نظارتی و مشورتی نمایندگان مجلس است و با تمام وجود خود را ملزم به پاسخگویی و همراهی همه‌جانبه با قوه مقننه می‌داند.

 

شاتا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها