`
شمانیوز
شما نیوز

دیدار صمیمانه مدیرعامل و تلاشگران ذوب آهن اصفهان در روز کار و کارگر

مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان به همراه مهرداد تولاییان معاون بهره برداری، نمایندگان کارگران این شرکت در کمیته انضباطی و کمیته طبقه بندی مشاغل ۱۱ اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی کارگر، با کارگران این مجتمع عظیم صنعتی در بخش های مختلف خط تولید دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش شمانیوز؛ در این بازدید که در بخش های کوره بلند، فولادسازی، نورد و آگلومراسیون انجام شد، مهندس رخصتی با اهدای گل به تلاشگران پرهمت ذوب آهن اصفهان، روز جهانی کار و کارگر را به آنها تبریک گفت و در فضایی صمیمانه، صحبت ها، انتقادات و پیشنهادات آن ها را شنید و در خصوص موارد مطرح شده، دستور بررسی داد .

 

مهندس رخصتی ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به همه تلاشگران ذوب آهن اصفهان و جامعه کارگری کشور، بلندهمتان ذوب آهن اصفهان را مهم ترین سرمایه این مجتمع عظیم صنعتی دانست و افزود: چرخ این صنعت با همت و توان کارگران می چرخد بنابراین رفاه، معیشت و امنیت شغلی آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پرداختن به این موضوع، اولویت اصلی مدیریت ذوب آهن است .

وی افزود: تلاشگران ذوب آهن اصفهان نه تنها در این شرکت بلکه در کل صنعت کشور منشاء خدمات بسیار بوده اند و در عرصه های ایثار از جمله دفاع مقدس خوش درخشیده اند .

 

مهندس رخصتی گفت: دستان کارگران را می بوسم و حمایت آن ها را وظیفه اصلی خود می دانم و معتقدم که پیشرفت صنعت و تولید و همچنین آینده روشن ایران اسلامی با همت کارگران پرتوان این مرز و بوم رقم می خورد  .  

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان سال گذشته را به ویژه با همت مضاعف در ماه های پایانی با چندین رکورد تولیدی و در نهایت بالاترین تولید سالانه در تاریخ خود سپری کرد و این موفقیت طلیعه ای برای شکوفایی این مجتمع عظیم صنعتی در سال جاری است، گفت: با همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان، هدف اصلی شرکت در سال جاری که دست یابی به تولید ۳ میلیون تن چدن است محقق خواهد شد و همچنین با تولید محصولات صنعتی و با ارزش افزوده بالاتر و اجرای پروژه های توسعه، با یاری خدا شاهد تحول و شکوفایی این شرکت خواهیم بود.

 

روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها