`
شمانیوز
شما نیوز

با حضور استاندار و نمایندگان تشکل های کارگری:

از کارگر نمونه و انجمن صنفی کارگران شرکت فولاد آلیاژی ایران تقدیر شد

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران، کار گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان یزد با حضور استاندار، معاونین ایشان و نمایندگان تشکل‌های کارگری در تالار سیب و نار شاهدیه برگزار شد.

به گزارش شمانیوز ، در این نشست نمایندگان تشکل های کارگری و بازنشستگان یزد به طرح مشکلات خود بالاخص در مباحث معیشتی، امنیت شغلی، نوع قراردادها و موضوع مسکن پرداختند و با قرائت بیانیه های جداگانه، توجه به قشر کارگری که حرکت چرخ صنعت و اقتصاد را بر دوش گرفته اند، خواستار شدند.

 مهران فاطمی استاندار یزد نیز با اشاره به اهمیت  جایگاه و نقش کارگران، تشکیل مسکن ارزان قیمت برای جامعه کارگری را به عنوان راهبردی مناسب برای رفع بسیاری از مشکلات این قشر زحمتکش جامعه مورد تاکید قرار داد تا با پیگیری از طریق تشکل های کارگری و مساعدت دستگاه‌های ذیربط زمینه رفع یکی از مشکلات عمده خانواده کارگری استان مرتفع گردد.

در پایان این نشست، از کارگران نمونه استان قدردانی شد که از شرکت فولاد آلیاژی ایران آقای داوود صدوقیان به عنوان کارگر نمونه و انجمن صنفی کارگران شرکت به عنوان برگزیده استان مورد تجلیل قرار گرفتند.

فولاد آلیاژی

فولاد آلیاژی

روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها