`
شمانیوز
شما نیوز

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک دی با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به مردم شریف ایران، مشتریان، سهامداران و همکاران خدوم تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز، متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت

صد شکر که این آمد و صدحیف که آن رفت

پایان هر عبادتی، عیدی است که برازنده آن عبادت است. رمضان، فصل وصل و فطر ضیافتگاه وصال بندگان عاشق است. و اینک عید فطر، روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار فرا می‌رسد. عید فطرت‌های روشن که در نخستین روز از ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می‌کنند و به‌راستی روزی ‌است که خداوند متعال آن را از میان دیگر روزها برگزید تا برای بندگانش این فرصت فراهم آید که نزد حضرت او گرد آیند، بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگی بجای آورند.

امید است همراهی و همدلی که از برکات این ماه عزیز است سرلوحه عملکرد و رفتار همه کارکنان ارزش‌آفرین بانک دی باشد و در جهت تحقق اهداف سال با شعار«تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» بکوشیم و با توشه ای که در این ماه پر خیر و برکت برداشته ایم و با همبستگی و وحدت دوشادوش یکدیگر برای اعتلای جایگاه بانک دی و شکوفایی اقتصادی کشور همت گماریم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان و تبریک حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید فرخنده و مبارک فطر، سعادت و بهروزی هموطنان عزیز را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

روابط عمومی بانک دی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها