`
شمانیوز
شما نیوز

تقدیر کمیته امداد امام خمینی از تسهیلات اشتغال زایی بانک توسعه تعاون

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.

به گزارش شمانیوز؛ سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت: همکاری بانک با کمیته امداد امام خمیتی (ره) سابقه ای چندین ساله دارد و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به منظور ایجاد اشتغال از مهمترین محورهای همکاری طرفین بوده است.

وی افزود: سهمیه بانک توسعه تعاون در سال 1400 در مقایسه با سال پیشین با رشد 2.5 برابری هدفگذاری گردید و از دو هزار میلیارد ریال در سال 99 به پنج هزار میلیارد ریال در سال 1400 رسید.

فتاحی خاطر نشان کرد: مجموعه همکاران در شبکه شعب بانک اهتمام کافی برای اجرای این طرح مهم ملی و مشارکت در ایجاد اشتغال برای گروه های هدف را به اجرا درآوردند و ماحصل این تلاش، نامه تقدیر رییس کمیته امداد به مجموعه بانک توسعه تعاون برای تحقق 96 درصدی سهمیه ابلاغی بانک بوده است.

رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: در سال 99 نیز رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) تحقق 99 درصدی سهمیه بانک را بالاترین سطح همکاری شبکه بانکی با کمیته امداد عنوان نموده بود و در سال 1400 نیز بانک موجبات تحقق سطح مناسبی از تکلیف ملی را برآورده کرده است .

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه از همراهی مدیرعامل بانک توسعه تعاون و کارکنان این بانک به دلیل تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.

 

روابط عمومی بانک توسعه تعاون

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها