`
شمانیوز
شما نیوز

با دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

افزایش تیم های بازرسی برای نظارت بر چرخه توزیع کالاهای اساسی

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با اعلام قیمت های جدید اقلام مصرفی خانواده ها و با دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نظارت بر قیمت ها و چرخه توزیع کالاهای اساسی در جزیره افزایش پیدا کرده است.

به گزارش شمانیوز، هرمز امیری با بیان این مطلب، اظهار کرد: در حال حاضر در تامین هیچ یک از کالا‌های مورد نیاز ساکنان جزیره کمبودی نداریم و علاوه بر نظارت بر قیمت‌ها نظارت دقیقی بر شبکه توزیع نیز اعمال می شود.

وی ادامه داد: تیم های بازرسی نظارت بر کالا‌های اساسی همچون شکر، روغن، مرغ، تخم مرغ، نان و دیگر اقلام را به گونه‌ای اعمال خواهند کرد تا هیچ مشکلی در سطح جزیره پیش نیاید.

 مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم، بازدیدهای مستمر کارشناسان این مجموعه به منظور حفظ حقوق شهروندی و پیشگیری از تخلفات صنفی در قالب تیم‌های بازرسی با همکاری نمایندگان فرمانداری، جهاد کشاورزی، بسیج اصناف، شبکه بهداشت و درمان، پلیس اماکن، اداره تعزیرات حکومتی و اداره دامپزشکی شهرستان قشم انجام می‌شود.

امیری ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته در روزهای آینده بیش از 25 تن روغن و مرغ یخ زده با قیمت مصوب توزیع خواهد شد و همچنین برای تامین سایر اقلام و کالاهای اساسی نیز پیش بینی های لازم صورت گرفته است تا کمبودی در جزیره احساس نشود.

وی در پایان تاکید کرد: واحدهای صنفی قشم، تحت بازرسی و رصد روزانه قرار داشته و در صورت هرگونه تخلف اعم از کم فروشی، گران فروشی، تقلب، احتکار و اخفاء کالا، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، فروش اجناس غیربهداشتی، ممنوعه و فروش کالا به صورت غیرمجاز با آنها برخورد خواهد شد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها