`
شمانیوز
شما نیوز

پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی

این روز بهانه‌ایست برای قدردانی از تلاش هنرمندانه عزیزانی که عاشقانه و به رغم تنگناها، بر گشوده نگه داشتن دریچه ارتباطی با مخاطب و جامعه هدف همت گماشته‌اند.

به گزارش شمانیوز؛ متن پیام به شرح زیر است:

 

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 

این روز  بهانه‌ایست برای قدردانی از  تلاش هنرمندانه عزیزانی که عاشقانه و  به رغم تنگناها، بر گشوده نگه داشتن دریچه ارتباطی با مخاطب و جامعه هدف همت گماشته‌اند.

 

روابط‌عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق  جامعه‌ای انسانی بر  مبنای همیاری گسترده است.

 

توسعه بدون اطلاع‌رسانی و اطلاع‌یابی امکان پذیر نیست. موفقیت‌های یک سازمان بر ستون اطلاعات و دانایی استوار است. بدون تردید روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع‌رسانی، نقش تعیین کننده‌ای را در افزایش آگاهی‌‌ جامعه، فرهنگ‌سازی و تنویر افکار‌عمومی برعهده دارد.

 

اکنون که اهمیت جایگاه روابط‌عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی توان نقش آن را در پیشبرد اهداف‌ یک‌ نهاد یا سازمان، بهبود کیفی‌ و کمی‌ فعالیت‌ها و بهره‌‌وری‌ از امکانات‌ و منابع انسانی‌ نادیده گرفت.

 

اینجانب روز  روابط‌عمومی را به طلایه‌داران عرصه‌ی ارتباط که با تکیه بر دانش، هم‌افزایی، هم‌اندیشی، صداقت، شجاعت و امانت در مسیر اطلاع‌رسانی قدم برمی‌دارند، تبریک عرض می‌نمایم.

 

امین ابراهیمی

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

 

روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها