`
شمانیوز
شما نیوز

آیین گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر در بانک کشاورزی برگزار شد

همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر، آیین گرامیداشت این روز با حضور مدیران،ایثارگران و خانواده های معزز شهدای بانک کشاورزی و شماری از فرماندهان دوران دفاع مقدس،در شامگاه روز سه شنبه سوم خرداد ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش شمانیوز، مهدی رضایی سرپرست این بانک در جمع ایثارگران و خانواده های معزز شهدای بانک کشاورزی طی سخنانی، سالروز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر را یادآور روزی دانست که مردم انقلابی ایران ثابت کردند برای پاسداری از کیان، شرف و آبروی کشور با امکانات کم ولی با روحی بزرگ و سرشار از ایمان،ایستادگی،فداکاری و مقاومت، می توان بر هجمه‌های دشمنان پیروز شد و این درس بزرگ باید سرمشق و سیره عملی همه ما باشد تا در عرصه جنگ اقتصادی و اقتصاد مقاومتی از موجودیت و سربلندی کشور دفاع کنیم.

وی گفت: خدمت در بانک کشاورزی به سبب ماهیت شغلی و جامعه شریف مخاطبان، نوعی جهادگری و ایثارگری است و همانطور که در سوم خرداد 1361 با تلاش، همدلی و وحدت مردم و نیروهای سپاه و ارتش و بسیجی برای دفاع از مرزهای کشور حماسه‌ای بزرگ را در تاریخ کشور رقم زدند، امروز بر ماست در سنگر اقتصاد و خدمت صادقانه با تلاش همه جانبه در راه تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،آرمان های رهبر عزیز انقلاب،سیاست های دولت مردمی و خدمت رسانی به فعالان اقتصادی به ویژه در بخش کشاورزی تلاش کنیم.

رضایی اضافه کرد:جانبازان و ایثارگران سرمایه‌های کشور به ویژه بانک کشاورزی هستند و شایسته قدردانی، زیرا امنیت و آرامش امروز و خانواده هایمان را مدیون فدا کاری و جانفشانی های آنان هستیم.پس شایسته است بار دیگر برای تلاش دوچندان در حفظ و حراست این میراث گرانبها و سرافرازی میهن و شکوفایی اقتصادی کشور هم پیمان شویم زیرا در شرایط کنونی هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به قشر آسیب پذیر نمی تواند در این حوزه موثر باشد. همکاران من در بانک کشاورزی این فرصت را دارند تا در شرایطی که امنیت غذایی مردم جزو یکی از مهم ترین دغدغه های کشور است،در این مسیر گام بردارند.

بر اساس این گزارش، وهب متقی نیا رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی نیز به عنوان دیگر سخنران این آیین ،حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام در عملیات الی بیت المقدس را نقطه آغاز پیروزی های جمهوری اسلامی دانست و گفت: روحیه خداباوری و خودباوری که جامعه امروز ما نیز به آن نیاز دارد، همان جریان پیوسته ای است که در عملیات فتح خرمشهر وجود داشت و خوشبختانه امروز هم ادامه دارد و نسل دوم و سوم انقلاب نیز پرچمدار این جریان شده اند.

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی  با بیان اینکه دوران دفاع مقدس الگوی تمام عیاری برای اداره جامعه در ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی است که باید به بهترین شکل آن را اداره کنیم و با وفاق، همدلی و اخلاص باید برای خدمت به مردم همه تلاش خود را به کار بندیم افزود:  در عرصه نبرد اقتصادی چشم همه شهدای دوران دفاع مقدس به ما دوخته شده است و کارکنان بانک ها سربازان خط مقدم این میدان هستند.

این گزارش می افزاید؛ آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر ،شامگاه روز سه شنبه سوم خرداد ماه سال جاری در بانک کشاورزی برگزار شد و سرتیپ پاسدار باغبان از فرماندهان دوران دفاع مقدس و شماری از ایثارگران و فرزندان معزز شهدا از دیگر سخنرانان این آیین بودند.

 

روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها