`
شمانیوز
شما نیوز

برگزاری آیین تجدید میثاق کارکنان شرکت مخابرات ایران با آرمان های امام راحل (ره)

آیین تجدید میثاق کارکنان و مدیران مجموعه مخابرات ایران در سی و سومین سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) امروز دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل و کارکنان ولایتمدار مخابرات تهران و ستاد مخابرات ایران و به همت روابط عمومی و حوزه مقاومت بسیج شرکت برگزار شد.

به گزارش شمانیوز، در این مراسم که با حضور مدیران و کارکنان مجموعه مخابرات صبح امروزدر حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، مهندس سلطانی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام شهیدان حضرت امام خمینی (ره)، فرا رسیدن ایام رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی، پیروزی شکوهمند مستضعفین عالم بر مستکبرین بود، افزود: وقتی پرونده ۴۳ساله انقلاب اسلامی را مرور می‌کنیم به حمدالله در عرصه‌های مختلف نشان داده شد که دین می تواند برنامه امروز زندگی بشر را برنامه ریزی کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به پیشرفت های بزرگ کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: این پیشرفت ها مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران و همچنین، کوشش و همت دانشمندان و دانشگاهیان و اهالی تلاش و تولید داخلی در بخش های مختلف صنعت و ارتباطات در مراکز علمی است.

 

اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها