`
شمانیوز
شما نیوز

معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی شرکت خدماتی هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد.

به گزارش شمانیوز، در متن حکم مهندس اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه خطاب به ابوالفضل نجفی آورده شده است: نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به سمت معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب می نمایم .

در دوره جدید از معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی انتظار می رود ضمن توجه ویژه به منابع انسانی شرکت و افزایش انگیزه و توانمندسازی هرچه بیشتر کارکنان ، تحولات خوبی را در زمینه افزایش بهره وری شرکت ، افزایش درآمدها و کاهش هزینه های غیرضروری ، استفاده از فناوری های نوین در اداره منطقه ، افزایش سطح رضایتمندی ذینفعان و تثبیت مالکیت اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام را شاهد باشیم .

امید است ضمن مشارکت فعال و همکاری و تعامل لازم با سایر واحدهای مجموعه پیام ، با رعایت اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی « دولت مردمی ، ایران قوی» در چارچوب شرح وظایف در انجام امور محوله و خدمت به مردم موفق و موید باشید .

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم .

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها