`
شمانیوز
شما نیوز

آشنایی با محصولات جدید بیمه دانا

تسهیلات استثنایی کارت طلایی مهردانا برای بیمه گذاران بیمه دانا

یکی از اقدامات مهم و ارزشمند دکتر جعفری مدیرعامل بیمه دانا در صد روز اخیر، بهره‌برداری از کارت طلایی مهردانا است که خدمات قابل توجه و استثنایی را به مشتریان ارائه می کند. برای آشنایی بیشتر با این طرح نوین بیمه ای، به مهمترین مشخصات، خدمات و تسهیلات این بیمه‌نامه اشاره می کنیم.

به گزارش شمانیوز،  کارت طلایی مهردانا برای بیمه‌گذاران بیمه دانا در رشته‌های مختلف بیمه‌ای، از جمله شخص ثالث، بدنه خودرو، آتش‌سوزی منازل مسکونی مهرآشیان، حوادث مهریار و عمر ساده زمانی ارائه خدمت می‌کند. 

در کارت طلایی مهردانا همچنین خدمات امدادی برای مشتریان به صورت شبانه‌روزی در سراسر کشور در نظر گرفته شده که شامل اعزام امدادگر، آماده‌سازی و حمل خودرو در شهر و جاده، تعویض لاستیک، پنچر و تسمه‌های پروانه‌ای، سوخت‌رسانی، باتری به باتری، تعویض باتری، و مشاوره تلفنی می‌شود.  تمام خدمات ارائه شده برای مشتریان بسته طلایی رایگان بوده و بیشتر خدمات ارائه‌شده نیز نامحدود است.

بر اساس این گزارش، طرح بهینه‌سازی‌شده مهردانا در قالب کارت نقره‌ای نیز طراحی شده که خدمات این کارت نیز به‌صورت رایگان، اما به تعداد محدودتری در مقایسه با کارت طلایی در اختیار بیمه‌گذاران قرار می‌دهد. 

متقاضیان و علاقمندان برای تهیه این بیمه‌نامه‌ها می‌توانند به تمامی نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور مراجعه و با دریافت شرایط وام خرید این بیمه‌نامه، نسبت به تهیه آن اقدام کنند. 

سقف تسهیلات بسته طلایی و نقره‌ای بیمه دانا تا ۲۰۰ میلیون ریال خواهد بود و مشتریان عادی می‌توانند با یک فقره چک صیادی و سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز پس از عقد تفاهم‌نامه همکاری و ارائه گواهی کسر از حقوق، قادر خواهند بود از تسهیلات استثنایی این بیمه‌نامه برخوردار شوند.  

مراحل صدور کلیه بیمه‌نامه‌های این طرح بدون نیاز به کاغذ (Paperless) و در بستر آنلاین انجام خواهد شد و از طریق اسکن کیوآرکد درج‌شده روی کارت در صفحه کاربری مشتری قابل دستیابی و مشاهده است. 

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر و تکمیلی می‌توانند به نمایندگی‌های بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کنند.

آقای بانک و بیمه 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها