`
شمانیوز
شما نیوز

مدیر عامل بیمه ایران در تبریز اعلام کرد:

سیاست اصلی ما شفاف سازی ، خدمت رسانی بی منت، و خردمندانه به مردم است

‎حسن شریفی رئیس هیات مدیره ومدیر عامل بیمه ایران، در آیین افتتاح ساختمان بیمه ایران تبریز، ضمن تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت اعلام کرد : برای کاهش دغدغه های اقتصادی مردم ، سیاست اصلی ما در بیمه ایران، شفاف سازی ، خدمت رسانی بی منت، متواضعانه و خردمندانه به مردم است.

به گزارش شمانیوز ، حسن شریفی ، در این آیین که با حضورجمعی از مسئولان استانی، همکاران ، اعضای انجمن صنفی نمایندگان  وپیشکسوتان برگزار شد  ، تاکید کرد: از همه همکارانم در بیمه ایران می خواهم ، در درجه اول تکریم مردم عزیز را در اولویت کارهای خود، قرار دهند.

شریفی با اشاره به حادثه آتش سوزی سال 1398 بازار تاریخی سرپوشیده تبریز ، خاطر نشان کرد : بیمه ایران  در راستای ارائه خدمات بی منت ، خسارت زیاندیدگان  این حادثه را ، با تیم کارشناسی قوی ، ظرف مدت یک هفته از وقوع آتش سوزی پرداخت کرد  و موجب راه‌اندازی مجدد کسب و کار این بازار شد.

مدیرعامل بیمه ایران موضوع فرهنگ‌سازی بیمه ، برای برخورداری حداکثری مردم ، از خدمات شرکت های بیمه برای جبران خسارت آنها ،  در زمان وقوع حوادثی مانند آتش سوزی ،زلزله ، سیل وسایر حوادث را مهم دانست وخواستارتوجه بیشتر مسئولین و مردم  به  موضوع بیمه شد.

‎جعفری آذر ، فرماندار شهرستان تبریز ، در این مراسم  با قدردانی از تلاش‌های بیمه ایران ، گفت : بیمه ایران ، پیشتاز صنعت بیمه است و من به عنوان یک شهروند  ومشتری، 15 سال است که از خدمات بیمه ایران استفاده می کنم ، بدون اینکه ارتباط کاری با این مجموعه داشته باشم ، بیمه ایران را انتخاب کردم.     

‎وی در ادامه اظهار داشت:  بیمه ایران بعنوان راهبر و سیاست گذاراصلی  صنعت بیمه در کشور مطرح است و امیدوارم با  راهگشایی بیمه ایران ، شاهد پوشش حداکثری همه مردم ، از خدمات بیمه‌ای در کشور باشیم.

 برنامه‌های دیگرمدیر عامل  وهیات همراه ، در این استان، راه اندازی سامانه برخط پرداخت خسارت  غیرحضوری شعبه تبریز، دریافت لوح تقدیر از هیأت امنای بازار تاریخی تبریز به پاس عملکرد خوب و سریع در جریان حادثه آتش سوزی بازار تبریز  و بازدید از شعبه های ممتاز امام خمینی(ره) و مرند بود.

‎گفتنی است درابتدای این مراسم فرامرز قهرمانی مدیرکل بیمه ایران آذربایجان شرقی ، گزارشی از عملکرد استان و روند ساخت ساختمان تبریزرا ارائه نمود.

 

روابط عمومی بیمه ایران

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها