`
شمانیوز
شما نیوز

برنامه های بانک توسعه تعاون برای توسعه دانش و مهارت فنی و تخصصی شعب

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون توسعه دانش و مهارت فنی و تخصصی شعب را اولویت اصلی آموزش در سال ۱۴۰۱ عنوان نمود.

کریم میرزاخانی سهم مهارت فنی و تخصصی شعب را در انجام وظایف و نیل به اهداف شعب برجسته خواند و گفت: شعب رده عملیاتی بانک و خط مقدم رویارویی با جامعه هستند و داشتن مهارت برقراری روابط انسانی و مهارت فنی و تخصصی در زمینه معرفی و ارایه خدمات و محصولات بانک، نقش اساسی در موفقیت و عملکرد مناسب شعب در حداکثرسازی رضایت مشتریان و جامعه دارد.

میرزاخانی طراحی و اجرای کارگاه های آموزشی نیمه متمرکز و کاربردی با رویکرد ترکیبی در محل مدیریت شعب استان و شعب را در تامین نیازهای شعب، مهم ذکرنمود و از طراحی اجرای برنامه آموزشی با رویکرد مذکور در استان های خراسان رضوی، گیلان، البرز، همدان، کرمان، هرمزگان، بوشهر و مازنداران در حوزه های تخصصی خبر داد.

وی افزود برنامه های مذکور غیرمتمرکز بوده و با بهره گیری از ظرفیت مدرسان داخلی و بیرونی، منابع، محتوا و آزمون در سامانه مدیریت آموزش بارگذاری و در اختیار فراگیران قرار گرفته و کارگاه های آموزشی در محل مدیریت شعب استان ها و به شیوه حضوری برگزار شده است.

حسن عاشقی رئیس اداره کل آموزش بانک توسعه تعاون ضمن با اهمیت خواندن توسعه دانش و مهارت فنی و تخصصی کارکنان شعب، در تبیین آموزش همکاران شعب اظهار داشت: در سه ماه آغازین سال حوزه های ارزی، اعتباری و مالی محور اصلی برنامه های آموزشی شعب بوده و در این خصوص آموزش همکاران ارزی در مرکز آموزش و پژوهش و در سه استان خراسان رضوی، گیلان و البرز بصورت حضوری و با تاکید بر مباحث کاربردی آغاز شده است.

رئیس اداره کل آموزش بانک توسعه تعاون اشاره نمود: برنامه آموزشی نیمه متمرکز و ترکیبی در استانهای هرمزگان و بوشهر با محوریت مباحث تخلفات اداری، مباحت نظارتی_بازرسی، اعتبار اسنادی و مهارت های بازاریابی و فروش در ۳۰ اردیبهشت و ۱۷ خردادماه به شیوه کارگاه حضوری برگزار شد. عاشقی برنامه آموزشی تجزیه و تحلیل صورت های مالی را از دیگر برنامه های آموزشی ترکیبی و شعبه محور ذکر کرد که در ۲۹ اردیبهشت ماه در استان همدان و در تاریخ ۱۱ خرداد در استان کرمانشاه برای همکاران شعب و مدیریت شعب استان برگزار شده و در تاریخ ۱۹ خردادماه در استان مازندران برای همکاران مدیریت شعب و شعب برگزار خواهد شد.

 

روابط عمومی بانک توسعه تعاون

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها