`
شمانیوز
شما نیوز

در سه ماهه ابتدایی سال جاری رقم خورد:

مانور توسعه در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اجرای ۸ هزار میلیارد ریال پروژه ی زیرساختی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد از عملیاتی شدن ۶ پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.

احسان انصاری با اعلام این مطلب افزود: این مهم در راستای تحقق چشم انداز توسعه و گسترش زیر ساخت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد خاطرنشان کرد: با اعلام برندگان مناقصات ، پروژه‌های احداث خط ۱۳۲ کیلو ولت منطقه ویژه، تامین تجهیزات و احداث شبکه توزیع و تغذیه چهار واحد ایستگاه تقلیل فشار گاز در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، انجام عملیات احداث پست ۱۳۲/۲۰ کیلو ولت به روش طرح و ساخت، احداث خط انتقال آب از آب شیرین کن به کارخانه آلومینیوم، احداث ساختمان ذخیره اسید سولفوریک مورد نیاز آب شیرین کن و احداث جاده ها و کانال های آب های سطحی قسمت شمالی رودخانه مهران شور، از جمله این پروژه‌هاست که عملیات اجرایی آن آغاز شد.

انصاری ابراز امیدواری کرد: با عملیاتی شدن و گسترش پروژه‌های زیر ساختی، شاهد حضور پر رنگ تر سرمایه گذاران در این کانون اقتصادی و صنعتی باشیم.

رکورد با عملیاتی شدن 30هزار میلیارد ریال پروژه زیرساختی

وی در آخر افزود: در سال قبل به همت تلاش شبانه روزی و بی وقفه همکارانمان در مجموعه منطقه ویژه و حمایت های ایمیدرو، به یک رکورد تاریخی در عملیات زیرساختی منطقه ویژه دست پیدا کردیم و ۳۰ هزار میلیارد ریال پروژه در جهت تکمیل زیرساخت در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد به مناقصه رفت و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد واقع در جنوب استان فارس و از زیر مجموعه های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است.

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها