`
شمانیوز
شما نیوز

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه‌ای اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با بیمه دانا

تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با بیمه دانا در راستای اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان منعقد شد.

در ادامه همکاری بیمه‌ای بین شرکت بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش، در روز ۳۰ خردادماه سال‌جاری طی مراسمی با حضور مدیران شعب استان البرز بیمه دانا و مدیرکل آموزش و پرورش این استان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه درمان تکمیلی بین طرفین امضاء شد.

با تبادل این تفاهم‌نامه همکاری از این پس کارکنان آموزش و پرورش استان البرز تحت پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی قرار گرفتند و مقرر شد قرارداد کلیه رشته‌های بیمه‌ای از اول تیرماه به مدت یک‌سال توسط شرکت بیمه‌ دانا اجرایی شود.

رحمان درکی، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه تکمیلی فرهنگیان با بیمه دانا خاطر نشان کرد: این تفاهم‌نامه در راستای تدوین و اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان با توجه به اهتمام وزارت متبوع برای تأمین سلامت کارکنان آموزش و پرورش و استمرار پوشش بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان شاغل با شرکت بیمه دانا منعقد می‌شود.

گفتنی است، بزرگ‌ترین تفاهم‌نامه بیمه‌ای کشور اخیرا بین شرکت بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش به امضاء رسید و طی آن حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از فرهنگیان و بالغ بر ۱۵ میلیون نفر دانش‌آموز تحت پوشش بیمه حوادث دانش‌آموزی قرار گرفتند.

 

روابط عمومی بیمه دانا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها