`
شمانیوز
شما نیوز

در سه ماهه اول سال 1401

پرداخت بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه توسط صندوق قرض الحسنه شاهد

صندوق قرض الحسنه شاهد در سه ماهه ابتدایی سال 1401 بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به جامعه ایثارگری پرداخت کرد.

صندوق قرض الحسنه شاهد در سه ماهه ابتدایی سال 1401 توانست بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار جامعه ایثارگری عضو صندوق قرار دهد.

بر اساس این گزارش تا تاریخ 12 تیر ماه 1401 صندوق قرض الحسنه شاهد تعداد 25957 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 10/193/077/000/000 ریال به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو پرداخت نموده که نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

این تسهیلات در کوتاه ترین زمان ممکن پس از درخواست اعضای واجد شرایط به روش های مختلف حضوری و غیر حضوری مانند پیک خدمت، پیامک بانک، اینترنت بانک و ... پرداخت شده و با توجه به فراهم آمدن بسترهای خدمات الکترونیک طی 3 سال گذشته، عمده درخواست های ثبت شده در این بخش ترتیب اثر داده است.

صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان یکی از قدیمی ترین صندوق های قرض الحسنه تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران افتخار دارد بر اساس منشور ارزش خود، در راستای ترویج فرهنگ الهی قرض الحسنه، با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر عضو، مطلوب ترین تسهیلات مالی را در کوتاه ترین زمان برای توانمند سازی و ارتقاء سطح کیفی زندگی ایشان اعطاء نماید.

 

روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها