`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی

معرفی شرکت پارس لیان با محوریت شعبه تهران و فرآورده های نفتی

همانطور که می دانید پیدا کردن یک شرکت معتبر در زمینه آزمایش و کنترل کیفی فرآورده های نفتی کار چندان آسانی نیست.

همانطور که می دانید پیدا کردن یک شرکت معتبر در زمینه آزمایش و کنترل کیفی فرآورده های نفتی کار چندان آسانی نیست. شرکت پارس لیان اروند  از سال 86 فعالیت خود را به عنوان  آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد آغاز کرده و در این مدت توانسته است نوآوری های جدیدی در این صنعت داشته باشد. شرکت پارس لیان اروند شعبه تهران یکی از شرکت های پیشرو در امر کنترل کیفی مواد شیمیایی در بخش های آب، نفت و  گاز است و در کنار آن خدمات آموزشی متنوعی به صاحبان مشاغل ارائه می کند.

آشنایی بیشتر با شرکت پارس لیان اروند

چند سالی است که شرکت پارس لیان اروند با توسعه شعبات خود توانسته است فعالیت خود را هم گسترش دهد. همانطور که می دانید نفت و فرآورده های نفتی خوراک صنایع هستند و حوزه فعالیت شرکت در شعبه تهران هم در این زمینه است. شعبه تهران با فعالیت خود در زمینه آزمایشگاه فرآورده های نفتی یکی از شعبات اصلی و مهم این شرکت است که در یک دهه اخیر تاسیس شده است

آغاز به کار این شرکت با عنوان آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد در اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر بود اما بعدها توانست شعبات خود را گسترش دهد و در سراسر ایران خدمات مربوط به کنترل کیفی آزمایشگاه های مختلف را ادامه دهد.

اگر بخواهیم جزئیات بیشتری از فعالیت این شرکت بیان کنیم باید به کنترل کیفی در زمینه تعیین ماهیت، فرآورده های نفتی، نساجی و سلولزی، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و ... اشاره کنیم. شرکت در تمام شعبات خود از متخصصان حرفه ای با دانش بالا استفاده می کند. موسسین این شرکت با سال ها تجربه و دانش توانسته اند بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان خود ارائه کنند. یکی دیگر از فعالیت های این شرکت بررسی تامین نیازهای صادراتی، وارداتی و تولید داخل ادارات استاندارد، گمرکات کشور و واحدهای تولیدی است.

حوزه های فعالیت شرکت پارس لیان اروند شعبه آزمایشگاه فرآورده های نفتی

شرکت پارس لیان اروند انواع خدمات کنترل کیفی فرآورده های نفتی را انجام می دهد. این خدمات شامل انواع روانکار که شامل:

 •  روغن موتور
 • روغن دنده
 • روغن هیدرولیک
 • روغن صنعتی
 • روغن پایه و پارافین

انواع هیدروکربن ها از قبیل:

 •  هیدروکربن سنگین
 • هیدروکین سبک
 • نفت سفید و ...

انواع سوخت ها که شامل:

 •  بنزین
 • گازوئیل
 • نفت کوره
 • سوخت تقطیری است.

همچنین این شرکت خدمات کنترل کیفی نفت کوره، حلال های آلی، گریس، قیر و وکیوم باتوم را انجام میدهد. این شرکت به صاحبان صنایع مشاوره های لازم در خصوص فرمولاسیون، استاندارد سازی، بهینه سازی کیفیت محصول و. ارائه می کند. حوزه های فعالیت این شرکت تنها به این چند مورد خلاصه نمی شود. بلکه این شرکت با دادن خدمات آموزشی به مسئولین کنترل کیفی و کارشناسان آزمایشگاه ها توانسته است متخصصین زیادی را در این حوزه پرورش دهد.

شرکت پارس لیان در طرح های تحقیق و توسعه فعالیت می کند و در تدوین استانداردهای ملی مشارکت ارزنده ای دارد.

رسالت شرکت پارس لیان اروند با محوریت شعبه تهران

 

از ابتدای فعالیت شرکت پارس لیان اروند رسالت مشخص و تعیین شده ای را دنبال کرده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات آزمایشگاهی، بازرسی و آموزش با سطح کیفی بسیار بالا، ایجاد شغل، دادن فرصت رشد به جوانان و پرورش متخصصین در زمینه های مختلف، کمک به رونق اقتصادی مناطق نیازمند توسعه رسالت خود را شروع کرده است.

هدف از برگزاری دوره های آموزشی توسط شرکت پارس لیان چیست؟

شرکت پارس لیان اروند به منظور ارتقای سطح دانش و توانمند سازی نیروی انسانی دوره های آموزشی متنوعی را برای مدیران و کارشناسان کنترل کیفی و فنی در واحدهای تولیدی مختلف، مدیران در ادارات استاندارد استان و مدیران و پرسنل مراکز دانشگاهی و علمی و تحقیقاتی و ... برگزار می کند. این شرکت از امکانات آموزشی مناسب و تجهیزات پیشرفته و کادری علمی آموزش های خود را ارائه می کند.

آزمایشگاه شرکت دانش بنیان پارس لیان اروند آمادگی خود را جهت برگزاری دوره های آموزشی در محل شرکت ها اعلام کرده است. اگر شرکتی که در حوزه های مختلف از قبیل نمونه برداری دستی فرآورده های نفتی، آنالیز هیدروکربن های سبک و سنگین، روغن موتور، روغن پایه، روغن دنده، روغن هیدرولیک و سایر فرآورده های نفتی دوره آموزشی درخواست کند شرکت می تواند دوره را در محل آن ها برگزار نماید.

شعبات شرکت پارس لیان اروند

شرکت پارس لیان اروند دارای 5 شعبه فعال به شرح زیر است:

آزمایشگاه شعبه بندر خرمشهر: اولین آزمایشگاه شرکت پارس لیان در بندر خرمشهر در سال 1386 تاسیس شد. حوزه فعالیت این آزمایشگاه نساجی، سلولزی، شیمیایی، تعیین ماهیت و میکروبی است. این آزمایشگاه بعدها توانست با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته فعالیت خود را در زمینه های آرایشی و بهداشتی، میکروبیولوژی و ظروف و تعیین ماهیت گسترش دهد.

آزمایشگاه شعبه تهران یا آزمایشگاه فرآورده های نفتی، این شرکت در سال 94 شعبه کنترل کیفی محصولات صادراتی نفتی را در تهران راه اندازی کرد. تجهیزات و امکانات پیشرفته در این آزمایشگاه امکان آزمون هیدروکربن های سبک و سنگین، روغن موتور، روغن های هیدرولیک و دنده، گریس و ... را توسط کادر مجرب و متخصص امکان پذیر کرده است.

آزمایشگاه شعبه بندر امام: این شعبه در سال 88 راه اندازی شد و حوزه فعالیت آن تعیین ماهیت فلزات و مواد شیمیایی بود. بعدها در سال 91 این شعبه توانست آنالیز روغن های خام را به حوزه فعالیت خود اضافه کند. اما تلاش بی وقفه کادر متخصص و حرفه ای این شعبه در سال 93 باعث شد تا آزمون چربی ها و روغن های خوراکی، فورفورال، تقلبات فرآورده های لبنی و اسید های چرب در بیسکویت به حوزه فعالیت این آزمایشگاه اضافه شود.

آزمایشگاه شعبه بندر چابهار یا آزمایشگاه نساجی: این آزمایشگاه در سال 88 با هدف کنترل کیفی در نواحی مرزی و جلوگیری از ورود کالای نامرغوب راه اندازی شد. فعالیت این آزمایشگاه در زمینه نساجی است.

آزمایشگاه شعبه باشماق: شرکت پارس لیان اروند آزمایشگاه شعبه باشماق را با هدف بازرسی و نمونه برداری تاسیس کرد.

 

اگر بزرگترین چالش شما به عنوان صاحبان صنایع کنترل کیفی مواد شیمیایی مختلف از قبیل انواع روغن ها، انواع هیدروکربن ها، انواع حلال های آلی و ... است. باید بتوانید یک مجموعه معتبر و با سابقه را پیدا کنید. آزمایشگاه های فرآورده های نفتی پارس لیان در تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. پارس لیان اروند مفتخر است که در لاین های مختلف بهترین خدمات و محصولات را روانه بازار کند.

 

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری شمانیوز مسئولیتی بابت آن ندارد .

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها