`
شمانیوز
شما نیوز

بیمه ایران/

بازدید مدیرعامل بیمه ایران از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور

مدیر عامل و رییس هیات مدیره بیمه ایران و هیات همراه صبح چهارشنبه( 5 مرداد 1401) از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی تهران بازدید کردند.

حسن شریفی در دیداری صمیمی با همکاران و مدیران حاضر در غرفه شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت های تابعه که در نمایشگاه امسال به صورت متمرکز حضور دارند، از زحمات همکاران حاضر در غرفه قدردانی و تشکر کرد.

وی در دیداری کوتاه با یکی از پیشکسوتان بیمه ایران -آقای ضرابی- که در غرفه حضور داشت، ضمن تکریم و شنیدن خاطرات شیرین و تجربیات ذیقیمت ایشان، در سخنانی کوتاه از طرح تاسیس «خانه فرهنگ بیمه ایران» خبر داد و گفت: این خانه فرهنگ که مراحل راه اندازی آن به سرعت در حال انجام است، با هدف تکریم از بازنشستگان و پیشکسوتان شرکت، مکان فرهنگی مناسبی است که با امکانات تدارک دیده شده در آن (مثل کتابخانه و کافی شاپ و . . .)، به محلی برای تعامل بازنشستگان، پژوهشگران و دیگر همکاران بدل خواهد شد.

شریفی اضافه کرد: در قالب طرح تاسیس خانه فرهنگ بیمه ایران، طرح تهیه و تدوین تاریخ شفاهی بیمه ایران با هدف جمع آوری، ثبت و انتقال خاطرات و تجربیات پیشکسوتان بیمه ایران نیز در محل خانه فرهنگ به اجرا گاشته می شود.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران، در ادامه از محل استقرار شرکت های زیر مجموعه بیمه ایران در غرفه شرکت، از جمله شرکت هلدینگ کسب و کار سبا، شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران، شرکت مهرسیاحت سبا، شرکت بیمه اتکایی ایران معین، مرکز آموزش علمی کاربردی توسعه کسب و کار سبا (ارائه دهنده خدمات آموزشی، دانشگاهی و پژوهشی)، صندوق سبدگردان آسال و شرکت ایده های تجارت هوشمند سیمرغ بازدید کرد و تلاش همکاران در ارائه خدمات بی منت به مردم را ستود.

مهندس شریفی و هیات همراه در ادامه و پس از بازدید از غرفه بیمه مرکزی ایران، از تعدادی دیگر از غرفه های شرکت های بیمه حاضر در نمایشگاه بازدید به عمل آورد. 

 

روابط عمومی بیمه ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها