`
شمانیوز
شما نیوز

کهن: نقش بیمه بدنه بیمه "ما" درزمان بروز سیل و زلزله غیرقابل انکار است

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه "ما"، ضمن ابراز تاسف از وقوع سیل در بسیاری از استان های کشور و کشته شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز در حوادث اخیر، داشتن بیمه نامه بدنه اتومبیل را درزمان بروز سیل، زلزله و آتشفشان ضروری دانست.

امیر کهن مدیر بیمه های اتومبیل شرکت سهامی بیمه "ما"، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه خسارت های مرتبط با سیل، زلزله و آتشفشان به دلیل گستردگی و دامنه وسعت از تعهدات بیمه گر در بیمه های بدنه استثنا شده است، شرکت بیمه "ما"، در زمان صدور بیمه نامه بدنه، با دریافت حق بیمه ای معادل 5 درصد از حق بیمه پایه، اقدام به ارائه پوشش سیل، زلزله و آتش فشان می کند.

کهن خاطرنشان کرد: به دلیل وقوع سیل های اخیر در اقصی  نقاط کشور، به کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی توصیه می شود در زمان تحصیل بیمه بدنه حتما پوشش های اضافی مرتبط به سیل و زلزله و آتش فشان را خریداری نمایند تا در زمان بروز خطرات این چنینی، پوشش های لازم جهت جبران خسارت تهیه شده باشد و سرمایه بیمه گذاران محترم دستخوش خطرات پیش بینی نشده نگردد.

مدیر بیمه های اتومبیل شرکت سهامی بیمه "ما" در ادامه افزود: آن دسته از بیمه گذارانی که دارای بیمه نامه بدنه می باشند و پوشش های ذکر شده را خریداری کرده اند می توانند به شعب بیمه "ما" در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت خدمات اقدام نمایند.

 

روابط عمومی بیمه "ما"

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها