`
شمانیوز
شما نیوز

ن والقلم و ما یسطرون

پیام سیدضیاء ایمانی مدیرعامل بانک صادرات ایران به مناسبت روز خبرنگار

سیدضیاء ایمانی مدیرعامل بانک صادرات ایران به مناسبت روز خبرنگار پیام صادر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

​​«ن والقلم و ما یسطرون». چه عظیم است رسالت آنانی که خداوند به قلم و نوشته‌هایشان سوگند یاد می‌کند و چه باشکوه و زیباست واژه خبرنگار که خبر از دانش و آگاهی می‌دهد.

همان خبرنگارانی که مقام معظم رهبری درباره اهمیت کارشان فرموده‌اند: «اگر زحمات شما نباشد این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما هستید که این لحظه‌های گذرنده را با تلاش و دلسوزی زیاد، برجسته و ماندگار می‌کنید. اگر خیر و فایده‌ای در گذران این ساعت‌ها و لحظه‌ها باشد شما در واقع آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار و اذهان مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.»

خبرنگاران به حقیقت تجسم تعهد، امانت، دلسوزی و وظیفه‌شناسی‌اند؛ بیان آنان روشنی‌بخش هر واقعیت و حقیقت بوده و به نمایندگی از افکار عمومی، مطالبه‌گران شفافیت هستند و از این‌رو، در ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد نیز نقشی بی‌بدیل دارند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و یاران باوفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید گرانقدر محمود صارمی، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران صدیق و کوشا تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و موفقیت ایشان را خواستارم.

سیدضیاء ایمانی​

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها