`
شمانیوز
شما نیوز

با همکاری شرکت طلای زرشوران و دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی اجرایی می شود:

پذیرش دانشجو کاردانی طلا و جواهر از سوی مرکز علمی-کاربردی دهخدای تکاب

مرکز علمی-کاربردی دهخدای تکاب، به صورت محدود دانشجو در مقطع کاردانی طلا و جواهرسازی می پذیرد.

دراجرای تفاهم نامه منعقده میان دانشگاه جامع علمی - کاربردی استان آذربایجان غربی و شرکت طلای زرشوران، مرکز علمی- کاربردی دهخدای تکاب طی روزهای اول تا ۴ شهریور ماه جاری به صورت محدود از دارندگان مدرک دیپلم (هنرستان ، کاردانش ، فنی حرفه ای و نظری تمامی رشته ها) در رشته کاردانی فنی طلا و جواهر سازی دانشجو می پذیرد.

فارغ التحصیلان این رشته می توانند در مقطع کارشناسی نیز در همان رشته ادامه تحصیل دهند.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام از تاریخ ۱ تا ۴ شهریور با در دست داشتن مدرک دیپلم، شناسنامه، کارت ملی و مدارک مربوط به نظام وظیفه (مختص برادران) به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قسمت ثبت نام علمی کاربردی و یا ساختمان مرکزی به آدرس: تکاب، خیابان امام، خیابان فارابی، روبروی مسجد فاطمه زهرا، مرکز علمی-کاربردی دهخدای تکاب مراجعه فرمایند.

همچنین درصورت نیاز به پاسخگویی، علاقمندان می توانند سوالات خود را با شماره تلفن های ۰۴۴۴۵۵۳۱۵۷۲ و ۰۴۴۴۵۵۲۸۴۶۶ در میان بگذارند.

نخستین گام "زرشوران" برای تکمیل زنجیره طلا در شهرستان تکاب

راه اندازی رشته کاردانی و در ادامه کارشناسی طلا و جواهرسازی و انتشار آگهی پذیرش دانشجوی مرکز علمی - کاربردی دهخدای تکاب، نخستین گام بلند شرکت طلای زرشوران برای تکمیل زنجیره تولید طلا در شهرستان تکاب، ایجاد ارزش افزوده طلا در این منطقه محروم و یکی از مهمترین برنامه های اشتغالزایی دولت در شهرستان فوق است.

امید که با احداث مجتمع طلا و جواهر، ایجاد کارگاه های طلاسازی در شهرستان تکاب و کارآفرینی فارغ التحصیلان متخصص در رشته طلا و جواهرسازی، بخش عظیمی از درآمد فعالیت های معدنی در این منطقه محروم، به اشتغال و ارزش افزوده منتهی شود.

 

روابط عمومی ایمیدرو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها