`
شمانیوز
شما نیوز

با برگزاری آئین اختتامیه؛

میزبانی باشکوه گل گهر در همایش ملی ایمنی در معادن

دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر طی دو روز با حضور معاون وزیر کار، مدیرعامل شرکت گل‌گهر، دبیرکل سازمان بین المللی تامین اجتماعی، مدیر کل کار و رفاه اجتماعی و ۳۰۰ نفر از مدیران، استادان و فعالان حوزه ایمنی از سراسر کشور و استقبال فعالین ایمنی و مدیران بازرسی شرکت های بزرگ معدنی و صنعتی کشور در سالن پردیس امید گل گهر برگزار شد.

میزبانی باشکوه گل گهر در همایش ملی ایمنی در معادن

این همایش ملی با هدف ارتقاء دانش ایمنی و اشتراک تجارب با برگزاری پنل های تخصصی، کارگاه های آموزشی، ارائه مقالات برتر و… انجام شد.

در افتتاحیه این همایش مهندس نجمی نیا رییس همایش و مدیر مجتمع گل گهر، دکتر علیزاده دبیر علمی همایش، مجتبی مصباح مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر رعیتی فر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل مجتمع معدنی صنعتی گل گهر، مهندس ولدخانی مدیر HSE ایمیدرو و دبیرکل سازمان بین المللی تامین اجتماعی سخنرانی کردند.

در روز دوم همایش، مراسم با سخنرانی مهندس پرنده مدیرکل بازرسی وزارت کار، دکتر عادل مظلومی استاد دانشگاه تهران و رییس بخش آفریقا در سازمان بین المللی تامین اجتماعی در مورد مدیریت و کنترل بحران آغاز شد.

در مراسم اختتامیه این همایش که با استقبال و شرکت گسترده فعالان و مدیران برگزار شد، مدیرعامل گل گهر، فرماندار و مسئولان ارشد شهرستان حضور داشتند.

در این مراسم مهندس علیدادی معاون توسعه سرمایه انسانی گل گهر، دکتر علیزاده دبیر علمی همایش، دکتر یعقوبی فرماندار سیرجان سخنرانی کردند. این مراسم باشکوه و ملی که مورد تایید و تمجید شرکت کنندگان قرار گرفت در انتها با تجلیل از کارگران برتر و کارشناسان ایمنی، برگزیدگان مقالات برتر، داوران و برترین های حوزه ایمنی به انتها رسید.

گفتنی‌ست در حاشیه برگزاری این همایش آثار برگزیده نقاشی کودکان و نوجوانان که در مسابقه یکماه پیش گل گهر با موضوع « ایمنی در محیط کار» انتخاب شده بودند، در معرض دید شرکت کنندگان قرار گرفت.‌

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها