`
شمانیوز
شما نیوز

مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد:

انعقاد قرارداد تسهیلات نوسازی ۳۴ هزار و ۱۳۳ واحد در بافت فرسوده

مدیرعامل بانک مسکن گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۲ هزار و ۷۶۰ میلیاردتومان تسهیلات نوسازی به ۱۰ هزار و ۷۴۷ واحد توسط بانک مسکن پرداخت شد.

محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن میزان ارایه تسهیلات نوسازی به متقاضیان را در بافت‌های فرسوده توضیح داد و اعلام کرد: در مجموع از ابتدای اجرای طرح نوسازی از سال ۱۳۹۸ تاکنون ۳۴ هزار و ۷۱۵ نفر متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک مسکن معرفی شد که بانک مسکن با تعداد ۳۴ هزار و ۱۳۳ واحد به مبلغ ۴ هزار و ۶۵۹ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.

مدیرعامل بانک مسکن در خصوص ارایه تسهیلات نوسازی از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون نیز بیان کرد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۱۰ هزار و ۷۵۸ نفر متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک مسکن معرفی شدند که بانک با ۱۰ هزار و ۷۴۷ واحد برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کرده است.

شایان افزود: مبلغ قرارداد منعقد شده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون برای متقاضیان نوسازی در بافت فرسوده ۲ هزار و ۷۶۰ میلیاردتومان بوده است.

بر اساس اعلام بانک مسکن، از سال ۱۳۹۸ تا پایان مردادماه ۱۴۰۰ نیز تعداد ۲۳ هزار و ۹۷۵ نفر برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند که بانک طی این مدت با ۲۳ هزار و ۳۸۶ واحد قرارداد منعقد کرد و یک هزار و ۸۹۸ میلیاردتومان تسهیلات به این تعداد از متقاضی در مدت اعلام شده پرداخت شد.

 

وزارت راه و شهرسازی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها