`
شمانیوز
شما نیوز

نشست تخصصی مشتریان بانک صنعت و معدن استان خراسان رضوی با کارگزاری این بانک

اولین نشست تخصصی مشتریان بانک صنعت و معدن با مدیر استانی این بانک و واحد کالایی کارگزاری آن در آخرین هفته مرداد ماه سال جاری با هدف ایجاد تعامل و همکاری دو سویه و گسترش روابط بین مجموعه‌ها برگزار شد.

نشست تخصصی مشتریان بانک صنعت و معدن استان خراسان رضوی با کارگزاری این بانک

در این نشست مدیر بانک صنعت و معدن استان خراسان رضوی به همراه معاونین وی، مدیر عامل شرکت صانع مشهد، مدیر عامل کارخانه فرش نگین مشهد، مدیر عامل شرکت شکوه نور خراسان، مدیران شرکت های بورسی الکتریک شرق، فرابورسی الیاف مصنوعی، پارت سازان، نیان الکتریک، گروه مالی قطعات خودرو پیوند و مدیران شرکت پارت پاپیروس نیز حضور داشتند.

در این دیدار مقرر گردید، از این پس به منظور بسط همکاری و پیشبرد هر چه بیشتر اهداف طرفین، قراردادها و معاملات کالایی با کارگزاری بانک صنعت و معدن رونق بیشتری پیدا کرده و هر گونه ابهام در خصوص نحوه عملکرد و نوع همکاری، از سوی شعبه مشهد برطرف و همکاران کارگزاری بانک صنعت و معدن در لحظه پاسخگوی تمامی سوالات و مرتفع ساختن تمامی مشکلات احتمالی باشند.

همچنین مقرر شد، از این پس دوره‌های آموزشی بورس کالا برای همکاران بانک و مشتریان کارگزاری که در مشهد با شعبه کارگزاری بانک صنعت و معدن همکاری دارند، برگزار گردد.

همچنین کارگزاری بانک صنعت و معدن اعلام آمادگی خود را برای ارائه هر گونه خدمات در زمینه بورس کالا به مشتریان، شرکت‌ها و افراد حاضر در جلسه اعلام نموده و با توجه به استقبال و اشتیاق مشتریان و مدیران بانکی مقرر شد از این پس کارگزاری با هدف شرح و ارائه خدمات خود در بخش های مختلف در استان‌هایی که دارای شعبه می‌باشد، حضور پر رنگ تری پیدا کرده و تعاملات خود را با همکاران بانکی استان‌ها مستحکم تر نماید.

 

روابط عمومی بانک صنعت و معدن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها