`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی:

پدر پاکبانی که برای خرید لوازم آشپزخانه دخترش سربلند شد

حسین مطهری سرپرست یک خانواده ی چهار نفره میباشد. که دوتا دختر در سن 24 سال و 16 سال دارد. وقتی که دختر بزرگش 4 سال سن داشت به استخدام شهرداری در آمد و آنجا مشغول به کار شد.

حسین مطهری سرپرست یک خانواده ی چهار نفره میباشد. که دوتا دختر در سن  24 سال و 16 سال دارد. وقتی که دختر بزرگش 4 سال سن داشت به استخدام شهرداری در آمد و آنجا مشغول به کار شد.

دختر بزرگ حسین مطهری یک سالی هست که با پسر  یکی از اقوام مادری نامزد کرده است. خانواده داماد هم سطح و هم طبقه خود خانواده آقای مطهری هستند و از هر نظر مورد تایید هستند.

آقای مطهری برای تامین جهیزیه تقاضای وام کرده است که با توجه به تورم اقتصادی موجود در کشور ما، ذهن آقای مطهری خیلی درگیر بود و همیشه این نگرانی را داشت که نتواند جهیزیه مورد نیاز دخترش را تامین کند و او مثل تمام پدرهای دیگر آرزوهای زیادی برای دخترش داشت و تمام عمر خود با شغل سخت پاکبانی برای خانواده نان حلال در آورده بود و حالا این فکر که اگر نتواند جهیزیه مناسبی برای دخترش بخرد او را آزرده خاطر کرده است.

سعی میکرد نگرانی خود را به اعضای خانواده نشان ندهد. کم کم شروع کردن به خریدن اقلام بزرگ اعم از وسایل چوبی و ماشین  لباسشویی و یخچال و ...

 بیشتر پول وام صرف خرید اقلام بزرگ شده بود فقط برای خرید لوزام آشپزخانه  کمی نگرانی داشت.

همان طور که میدانید لوازم آشپزخانه یکی از مهم ترین لوازم در هر خانه است و امکان صرف نظر کردن و نخریدن آن وجود ندارد.

با خودش فکر میکرد از دوست آشنا پول قرض بگیرد تا بتواند لوازم آشپزخانه را تامین کند اما با توجه به اقساط وامی که گرفته بود امکان برگرداندن مبلغ های گرفته شده تا چند سالی برایش مقدور نبود.

حتی از دوست و آشنا تقاضای پول دستی کرد اما متاسفانه مبلغی که میخواست با توجه به زمان پرداخت کسی حاضر نشد مبلغ را قرض بدهد.

موضوع را به یکی از همکارانش که چند سالی هست باهم کار میکنند در میان گذاشت ایشون پیشنهاد جالبی داد که از عمده فروشی لوزام آشپزخانه اقلام مورد نیاز خود را تهیه کند که خیلی قیمت پایین تر و مناسب تری نسبت به بقیه مغازه ها ی خرده فروشی دارد.

آقای مطهری خیلی خوشحال شد و تعجب کرد چرا به ذهن خودش نرسیده است. شروع کردن به تحقیق کردن  تا از طریق سایت های عمده فروشی لوازم آشپزخانه با فروشگاه بزرگ پخش عبدی آشنا شد.

تنوع جنس و اقلام این فروشگاه خیلی زیاد و با قیمت های بسیار ارزان آقای مطهری را ذوق زده کرده است. موضوع را با دخترش مطرح کرد و تمام اجناس مورد نیازشون رو لیست کردند خریدشون رو انجام دادند.

دیگه چیزی به جهاز برون نمانده است آقای مطهری حالا دیگر به آرامش رسیده است چهره ی رضایت و خوشحالی را در صورت دختر خود میبیند. حالا دیگر زمانی هست که آرامش به خانواده برگشته است و آقای مطهری به خودش افتخار میکند که توانسته دخترش را سربلند کند و تمام اجناس مورد نیاز خود را با توجه به بودجه ای که کنار گزاشته بود تامین کند.

این روزا با توجه به شراط اقتصادی حاکم بر کشور خیلی از خانواده ها نگرانی و استرس بابت تامین جهیزیه برای فرزندان خود دارند, و یا کسانی هستند که سرمایه و بودجه ی کمی دارند میتوانند از عمده فروشی های موجود به صورت آنلاین با توجه به بودجه خودشون  اجناس مورد نیاز برای مغازه به صورت خرده فروشی تهیه کنند و کسب کاری برای خودشون فراهم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها