`
شمانیوز
شما نیوز

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

تغییر رویکرد سازمان منطقه آزاد قشم در مناسبات و مدیریت مالی

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با تغییر رویکرد انجام شده در مناسبات و مدیریت مالی سازمان منطقه آزاد قشم طی ماه های گذشته شاهد بهبود وضعیت و رشد درآمدهای سازمان هستیم.

تغییر رویکرد سازمان منطقه آزاد قشم در مناسبات و مدیریت مالی

سید محمد حسینی در نشست خبری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با خبرنگاران و اصحاب رسانه جزیره قشم، اظهار داشت: مدیریت هزینه ها، وصول مطالبات دوران گذشته و عدم فروش دارایی ها، مهمترین اقدامات انجام شده جهت تغییرات مثبت در رویکرد درآمدی سازمان منطقه آزاد قشم است.

وی ادامه داد: پیش از این اجرای قانون تبدیل وضعیت کارکنان خانواده شهدا و ایثارگران در بخش هایی با مشکلاتی همراه بود که با برنامه ریزی صورت گرفته در حال انجام است و به زودی شاهد اجرای کامل این قانون در سازمان منطقه آزاد قشم خواهیم بود.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم افزود: همچنین در سال جاری و با دستور مدیرعامل سازمان طبقه بندی مشاغل به ویژه برای اقشار ضعیف صورت گرفته که با انجام آن شاهد افزایش رضایت کارکنان هستیم.

به گفته حسینی؛ همچنین بهبود وضعیت رفاهی سرمایه های انسانی سازمان منطقه آزاد قشم به منظور عملکرد بهتر کارکنان یکی از اولویت های معاونت توسعه مدیریت در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: ساماندهی وضعیت خریدهای مربوط به بخش پشتیبانی، پرداخت برخی بدهی های مربوط به دوره های گذشته و ایجاد شفافیت در این حوزه از دیگر اقدامات معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم در ماه های گذشته است.

معاون توسعه مدیریت خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تفویض اختیار صورت گرفته مربوط به بخش تعاون از سوی وزارت کار، در آینده نزدیک و با راه اندازی سامانه این بخش شاهد ارائه خدمات بهتری به این حوزه هستیم.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها