`
شمانیوز
شما نیوز

صبح امروز شنبه 12 شهریور صورت گرفت؛

بازدید سعید محمد از پروژه پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی در بدو ورود به جزیره از طرح پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد.

سعید محمد در سفر دو روزه خود به جزیره کیش که صبح امروز شنبه 12 شهریور وارد جزیره شد نخستین بازدید از طرح های در دست اقدام این منطقه را از پایانه مسافری جدید فرودگاه کیش آغاز کرد و در جریان روند پیشرفت فیزیکی این طرح قرار گرفت.

بازدید از روند تکمیل طرح های در دست اقدام، رونمایی و کلنگ زنی برخی از پروژه ها هدف از سفر دو روزه سعید محمد مشاور رئیس جمهور به جزیره کیش است.

در این بازدید مشاور رئیس جمهور در جریان روند تکمیل این طرح شامل بلوک بندی  به تعداد 9 عدد در پایانه مسافری جدید بر اساس اولویت بهره برداری از قسمت های شرقی بلوک A که طراحی شده و تا کنون به پیشرفت فیزیکی حدود 88 درصد رسیده قرار گرفت.

لازم به ذکر است راه اندازی در اولویت کار این طرح قرار گرفته است و سیستم های روشنایی به صورت یکچارچه، چراغ های  یک طرفه روشنایی انجام شده است.

سیستم صوت و سیستم "بی اچ اس" و در واقع بار انداز جا به جایی  بار مسافر نیز انجام شده و طبق برنامه ریزی هفتگی در بلوک های مختلف نظارت های لازم  انجام می شود.

با کنترل بخش های مختلف تاسیسات و ابنیه سعی شده به حداقل ترین حالت ممکن برنامه زمان بندی در انحراف  به بلوک های مختلف برسد و بیشترین انحراف در بلوک F  و c است که حدود 6 درصد و در مجموع به 4 درصد انحراف رسیده است.

 همچنین برای کنترل دقیق روی تجهیزات با توجه به بازه زمانی زیادی برای نصب و اجرای فعالیت ها در نظر گرفته شده و از 88 درصد پیشرفت فیزیکی حدود 8 درصد برای راه اندازی و بهره برداری اختصاص یافته است.

در سالن اصلی تقریبا کار به اتمام رسیده و  نصب دیجیتال ویدئو وال ها و چراغ های سقفی در دست اقدام است که مصالح آن  از 2 هزار 800 متر حدود 1 هزار و 900 متر تامین شده است

این پایانه مسافری با پیشرفت 92 درصدی، شروع به بهره برداری و مسافرپذیری خواهد کرد و در طول یک سال آینده  تکمیل می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها