`
شمانیوز
شما نیوز

برای نخستین بار نشست صمیمانه مدیرکل روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با خبرنگاران قشم برگزار شد؛

خبرنگاران قشم عملکرد خوبی در حوزه اطلاع‌رسانی دارند

برای نخستین بار در تاریخ دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، نشست صمیمانه مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل این دبیرخانه با خبرنگاران جزیره قشم برگزار شد.

حسن خانلری در این نشست اظهار داشت: رسانه‌ها باله‌ای اجرایی روابط عمومی‌ها در راستای انتشار اخبار و انجام رسالت آگاهی سازی هستند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور ادامه داد: امروز رسانه‌ها به‌واسطه ارتباط تنگاتنگ با مردم و جامعه محلی، می‌توانند به حل مشکلات و چالش‌های موجود کمک کنند.

وی اضافه کرد: فرصت‌ها و ظرفیت‌های متنوعی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، گردشگری و... در مناطق آزاد کشور وجود دارد که خبرنگاران و اصحاب رسانه با استفاده از توانمندی‌های خود می‌توانند به معرفی آن‌ها بپردازند.

به گفته خانلری؛ رسانه‌ها جایگاه بی‌بدیلی در حوزه تنویر افکار عمومی و ایجاد شفافیت دارند و خوشبختانه خبرنگاران جزیره قشم در این حوزه توانسته‌اند عملکرد خوبی در اجرای وظیفه ذاتی خود داشته باشند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان ابراز امیدواری کرد: با راه‌اندازی باشگاه خبرنگاران مناطق آزاد بتوان اقدامات مناسبی را جهت حمایت و توسعه فعالیت رسانه‌ها و اصحاب رسانه اجرایی نمود.

گفتنی است، در این نشست که برای نخستین مرتبه میان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور با خبرنگاران قشم برگزار شد، اصحاب رسانه جزیره به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود جهت بهبود شرایط برای اطلاع‌رسانی بهتر پرداختند.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها