`
شمانیوز
شما نیوز

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا خبر داد

گروه سایپا تمامی مسیرهای حرکتی زائران اربعین حسینی را پوشش می دهد

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا از اجرای طرح خدمات اربعین حسینی گروه خودرو سازی سایپا خبر داد.

کامبیز قلی زاده با اعلام این خبر گفت: طرح اربعین حسینی از 16 شهریورماه آغاز و تا  28 شهریور ماه به مدت 13 روز ادامه خواهد داشت.

او افزود: در طول اجرای این طرح، بیش از چهل واحد امدادی مشتمل بر پایگاه های شبانه‌روزی، پایگاه های درون شهری، واحد امدادی روزانه و شبانه و خودروسوار در 4 محور مرزی شلمچه، چزابه، مهران و قصرشیرین به منظور ارائه خدمات امدادی به زائران عزیز و سایر هموطنان حضور خواهند داشت و ارائه خدمات امدادی در این مرزها به صورت رایگان به تمامی خودروهای عازم نقاط مرزی صورت می‌گیرد و در صورت ارائه خدمت، تنها هزینه قطعات یدکی اخذ خواهد شد.

قلی زاده با اشاره به همکاری سایر ارگان ها، تصریح کرد: بر اساس رایزنی های صورت پذیرفته درجهت هر چه بهتر برگزار شدن این طرح، گروه خودروسازی سایپا در جهت هم افزایی با استانداری ها و فرمانداری های هم مرز با کشور عراق، ستاد عتبات عالیات، پلیس راهور، بسیج و ستاد اجرایی همکاری نزدیکی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا خاطر نشان کرد: در طرح اربعین حسینی سال 1401 گروه خودروسازی سایپا، خدمات امدادی به تمامی خودروهای تولیدی گروه سایپا در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی جنوب و جنوب غربی کشور به صورت رایگان ارائه می شود.

خودرو

او فرآیند پشتیبانی از طرح خدمات و امداد اربعین حسینی را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: در زمان 13روزه ی طرح،  واحد کنترل و نظارت شرکت امدادخودرو سایپا  بر نحوه ارائه خدمات امدادی نظارت خواهد داشت.

در پایان خاطر نشان می شود هموطنان عزیز جهت دریافت خدمات امدادی، بیان نظرها و پیشنهادهای خود می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره 096550 و 84444-021 و یا به پرتال اینترنتی شرکت به نشانی www.emdadsaipa.ir مراجعه کنند.

همچنین مشتریان محترم می توانند جهت انجام بازدید فنی پیش از سفر با شماره 84444-021 خدمات خودرو در محل تماس حاصل کنند.  

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها