`
شمانیوز
شما نیوز

برای ارائه خدمات ارزی به زوار اربعین

16 شعبه و پنج باجه بانکی پست بانک ایران به زائران اربعین حسینی خدمات می‌دهند

12شعبه شهری و پنج باجه بانکی روستایی در مناطق مرزی و چهار شعبه پست بانک ایران در تهران برای ارائه خدمات ارزی به زوار اربعین معرفی شدند.

سه شعبه مرکزی اهواز، خرمشهر و سوسنگرد در استان‌ خوزستان، شعب مرکزی ایلام و مهران در استان ایلام، شعب آزادی و قصر شیرین در استان کرمانشاه، سه شعبه نبوت، نقده و پیرانشهر در استان آذربایجان غربی و شعب بیجار و مریوان در استان کردستان در استان‌های مرزی و سه شعبه میرزای شیرازی، مستقل، فردوسی و فلاحی آماده ارائه خدمات ارزی به زائرین کربلا معلی در اربعین حسینی هستند.

همچنین باجه‌های بانکی روستایی کوت سیدنعیم در روستایی به همین نام در شهرستان سوسنگرد و سوره در روستای مثلاوی شهرستان خرمشهر، باجه بانکی بازارچه مرزی مهران در استان ایلام، باجه های بانکی فرهنگ در مرز تمرچین شهرستان پیرانشهر و باشماق در مرز باشماق شهرستان مریوان نیز خدمات ارزی به زوار ارائه می‌دهند.

گفتنی است: زوار اربعین می توانند با ارائه مدارک شامل؛ کارت ملی، شماره تلفن همراه به نام متقاضی و کارت بانکی به نام متقاضی نسبت به دریافت حداکثر مبلغ 100 دلار و یا 150.000 دینار عراق با نرخ توافقی از شعب و باجه های بانکی مذکور اقدام نمایند.

 

اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها