`
شمانیوز
شما نیوز

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز:

اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران آثار مثبتی در جامعه دارد

آیت‌الله «لطف‌الله دژکام» نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز گفت: اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه‌هایی همچون ایجاد اشتغال، ازدواج آسان و فرزندآوری، قطعاً آثار و ثمرات قابل توجهی در سطح جامعه در پی خواهد داشت.

اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران آثار مثبتی در جامعه دارد

«بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب استان فارس در جلسه حضوری با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز و همچنین جمعی از مدیران کل ادارات و سازمان‌ها گزارش کاملی از عملکرد بانک در ۲ بخش کشوری و استانی ارائه کرد.

شمس‌الدینی گفت: با نگاه جدید مدیران ارشد بانک در موضوع ارائه خدمت به‌صورت قرض‌الحسنه، توانستیم حجم بالایی از نیازهای مخاطبان را مرتفع کنیم.

وی ادامه داد: توجه و نگاه ویژه بانک به حوزه مسئولیت اجتماعی در سال گذشته باعث شد اقداماتی شایسته و در شأن هموطنان داشته باشیم و اندکی از تألمات آن‌ها را کم کنیم.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان فارس گفت: با حمایت‌های نماینده محترم ولی فقیه در استان آمادگی داریم که با توانمندسازی صندوق‌های قرض‌الحسنه و همچنین خیرین در سطح استان به لحاظ تشویق و افزایش توان مالی آن‌ها جهت حضور در امور عام‌المنفعه و کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه، گام‌های مؤثری برداریم؛ زیرا معتقدیم کمک به حل مشکل اقشار ضعیف جامعه موجب برکت خواهد شد.

در این دیدار آیت‌الله «لطف‌الله دژکام» نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز گفت: اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه‌هایی همچون ایجاد اشتغال، ازدواج آسان و فرزندآوری، قطعاً آثار و ثمرات قابل توجهی در سطح جامعه در پی خواهد داشت.

وی اظهار داشت: توجه ویژه به فرهنگ قرآنی قرض‌الحسنه موجب خواهد شد گیرندگان خدمات از این بانک مجبور به دریافت وام‌هایی با نرخ بالاتر نباشند و در مدیریت هزینه‌های خود دچار مشکل نشوند.

وی خاطرنشان ساخت: استفاده از ظرفیت‌های بالای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه حمایت از دهیاری‌ها و بخشداری‌ها موجب خواهد شد از مسائل و مشکلات حاشیه‌نشینی در کلان‌شهر شیراز کاسته شود.

ایجاد قرارگاه محرومیت‌زدایی

دژکام با ارائه طرح ایجاد قرارگاه محرومیت‌زدایی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: حضور افراد در روستاها و عدم مهاجرت اجباری به شهر علاوه بر کاهش مبحث حاشیه‌نشینی موجب ایجاد اشتغال و تولید خواهد شد که این موضوع در تأمین بخشی از نیازهای جامعه در تولید مواد اولیه و همچنین کاهش واردات تأثیر به‌سزایی خواهد داشت.

آیت‌الله دژکام در بخشی از بیانات خود، اظهار داشت: جهت تسریع و حل مشکلات مردم، منتظر نباشید و به‌صورت جهادی اقدام کنید و مطمئن باشید حل خواسته‌های مردم قطعاً اجر دنیوی و اخروی به همراه خواهد داشت.

وی گفت: ایجاد تعامل با سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های استان و حمایت‌های بانک در این بخش قابل تقدیر است.

 

روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها