`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی /

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک رو به افزایش است

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری از دستگاه های جدید مانند دستگاه تزریق پلاستیک تولید شد.

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک رو به افزایش است

 قیمت خرید و فروش دستگاه تزریق پلاستیک خانگی و بادی متفاوت می باشد زیرا هر یک کارایی مختص به خود را دارد. برای ساخت و تولید وسایل پلاستیکی دنیا نیازمند دستگاهی مخصوص شد که ابتدا این دستگاه در کشورهای خارجی تولید شد اما بعدها ایران نیز توانست این دستگاه را تولید کند.

اگر شما هم به دنبال مرکزی مطمئن برای خریداری کردن این محصول هستید می توانید فرم درج شده در سایت آراد برندینگ را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

قبل از تولید این دستگاه ها، شکل دهی به پلاستیکها بسیار مشکل بود زیرا قالبهایی با زحمت زیاد تهیه می شد و یک سیلندر با پیستون روی آنها نصب می شد که اطراف سیلندر را با استفاده از آتش گرم می کردند و بعد از این که مواد ذوب شد از طریق فشار فلکه ی بالای پیستون موادهای درون سیلندر به داخل قالبها تزریق می شدند که بعد از سرد شدن مواد داخل قالب تکه های قالب را از هم جدا می کردند.

قالبهای این دستگاه به گونه ای می باشند که دارای دو قسمت است که یک قسمت آن به دستگاه متصل و ثابت است و طرف دیگر متحرک می باشد.

 

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

عوامل زیادی بر روی قیمت دستگاه تزریق پلاستیک مانند مقدار گرانول pvc نرم تاثیر گذار می باشد از جمله شرکت تولیدکننده ی این دستگاه همچنین کیفیت این دستگاه بسیار حائز اهمیت است.

 

مرحله ی بعدی تغذیه قالب می باشد که این مرحله نیز اهمیت ویژه ای دارد و نیاز به دقت فراوانی است.

دستگاه بعد از اینکه آماده سازی آن انجام شد نوبت به تزریق این مواد پلاستیکی به داخل قالب می شود. مواد مورد استفاده را درون قالبها ریخته و سپس به وسیله ی دما و حرارت معینی این مواد ذوب شده و  درون قالب شکل مورد نظر را می گیرد.

این پلاستیک اگر با دقت زیادی ذوب و نرم شود به راحتی شکل قالب را به خود گرفته و یک محصول خوب را تولید می کند.

5656565656لبببببببب

در این مرحله باید این مواد را به روشی مخصوص خنک کرد تا شکل مورد نظر به صورت صحیح و کامل به دست آید.

این مرحله اهمیت زیادی دارد که به آسانی شروع به کاهش حرارت کند تا کیفیت محصول بیشتر شود.

سپس در مرحله ی آخر این وسیله از دستگاه توسط اپراتور خارج شده و باید دقت داشته باشد که اگر به میزان کافی سرد نشده است آن را از دستگاه خارج نکند.

اگر کم ترین نرمی و یا حرارتی داشته باشد و خارج شود باعث می شود تا شکل نهایی محصول دچار تغییر شود.

 

دستگاه تزریق پلاستیک 60 کیلویی

در سالهای گذشته جهت نامگذاری انواع دستگاه تزریق پلاستیک یک کیلویی ظرفیت آنها مبنا قرار داده می شد مانند دستگاه 60 کیلویی همچنین آنها را بر اساس قدرت گیره نیز نامگذاری می کردنند.

کاربردی ترین دستگاه تزریق در ایران ظرفیت چهار صد و پنجاه گرمی را دارا می باشد و فاکتورهای تعیین تناژ و انتخاب دستگاه تزریق شامل وزن تزریق، فشار گیره، ارتفاع قالب، فشار تزریق، ابعاد قالب، پران، ماردون سیلندر، سیستم هیدرولیک، کنترل کننده و ریز پردازنده می باشد.

برخی از نکات مورد نیاز در انتخاب دستگاه تزریق پلاستیک شامل موارد زیر می باشد:

-انتخاب قطعات برای قالب گیری تزریقی

-انتخاب انواع ماشین در سه نوع هیبریدی، هیدرولیکی و الکتریکی می باشد

-انتخاب تناژ مورد نظر خود

جهت بالا رفتن کیفیت و طول عمر این دستگاه، قطعه هایی را انتخاب کرده که در آن قرار بگیرد.

44444444444444444

در کل استفاده از دستگاه های تزریق کاربرد بسیاری دارد و در تولید انواع محصولات پلاستیکی از اسباب بازی گرفته تا تجهیزات پزشکی استفاده می شوند. در صنعت خودروسازی و هوافضا، اکثر قطعه ها توسط دستگاه تزریق تولید می شوند و با توجه به افزایش کاربرد قطعات پلاستیکی در صنایع مختلف احتیاج به قالب به مرور بیشتر شد.

سطلها مانند همه ی محصولات پلاستیکی دیگر با سایزهای متفاوت تولید می شود که برخی از آنها دارای دیواره ی نازک و برخی دیگر نیز ضخیم هستند و دارای ابعاد مختلف بزرگ و کوچک می باشند به همین دلیل برای تولید آنها نیاز به دستگاه های تزریق مختلفی وجود دارد.

پلاستیک بهترین ماده برای ساخت اسباب بازی می باشد زیرا معایب کمی دارد و باعث سبکی و هزینه های کمتر در اسباب بازی می شود.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری شمانیوز مسولیتی بابت آن ندارد ... 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها