`
شمانیوز
شما نیوز

استاندار یزد :

چادرملو سرمایه استان یزد است

استاندار یزد چادرملو را سرمایه ای ارزشمند برای اقتصاد یزد عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود این شرکت به فعالیت های ارزش آفرین خود همچنان ادامه دهد .

چادرملو سرمایه استان یزد است

دکتر مهران فاطمی استاندار یزد در بازدید از غرفه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نمایشگاه تخصصی معدن و فولاد، زنجیره تامین، ماشین آلات و تجهیزات وابسته  در محل نمایشگاههای بین المللی یزد ضمن گفت و گو با مدیران و کارشناسان حاضر در غرفه در جریان روند اجرایی عملیات اکتشاف تفصیلی و باطله برداری از معدن آریز( D19) ، طرح های اکتشافی و توسعه چادرملو قرار گرفت و بر تسریع در بهره برداری از معدن آریز تاکید کرد. و

بر اساس گزارش روابط عمومی چادرملو، دکتر جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار یزد نیز از غرفه چادرملو بازدید و در جریان طرح ها و برنامه های توسعه بخش آن قرار گرفتند.

همچنین با حضور دانشجویان رشته معدن و متالوژی دانشگاه یزد، کارگاه آموزشی عملیات معدنکاری و پروسه تولید فولاد در غرفه چادرملو برگزار شد.

این نمایشگاه از 20 تا 23 مهر ماه در محل نمایشگاههای بین المللی یزد بر گزار شد و شرکت چادرملو همراه با شرکت های پامیدکو، دشت یوز و فلزیابان در آن حضوری فعال داشت .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها