`
شمانیوز
شما نیوز

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد:

اولین بانک آفشور در کیش راه اندازی می شود

مهدی کشاورز در رویداد اینوکس ٢٠٢٢ با اشاره به مذاکرات برای راه اندازی بانک آفشور در کیش گفت: در حال مذاکره با بانک مرکزی برای راه اندازی اولین بانک آفشور در منطقه آزاد کیش هستیم.

اولین بانک آفشور در کیش راه اندازی می شود

مهدی کشاورز در رویداد اینوکس ٢٠٢٢ با اشاره به مذاکرات برای راه اندازی بانک آفشور در کیش گفت: یکی از مهم‌ترین مواردی که رویداد اینوکس امسال را با سال‌های گذشته متمایز می‌کند، حضور نهادهای متعدد مالی و پولی در این رویداد و چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک بیمه و خصوصی سازی است و در حال مذاکره با بانک مرکزی برای راه اندازی اولین بانک آفشور در منطقه آزاد کیش هستیم.

وی ادامه داد: در رویداد کیش اینوکس ٢٠٢٢ شاهد حضور ٢٠٠٠ شرکت داخلی و خارجی هستم و ۵٠ هزار کارشناس در این رویداد مشارکت دارند و ١٧٠ نشست تخصصی برگزار خواهد شد و ١٢٠٠ ملاقات تجاری شکل می‌گیرد.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش از رونمایی سامانه سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش خبر داد و اظهار داشت: امروز سامانه سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش رونمایی می‌شود که این سامانه در نهایت منجر به رونق سرمایه‌گذاری در این منطقه خواهد شد.

به گفته کشاورز، امیدواریم با ایجاد بورس بین المللی و بانک و بیمه آفشور در تحقق ماموریت‌های ملی و حاکمیتی موفق عمل کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها