`
شمانیوز
شما نیوز

با‌حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد؛

رایحه مهر پاسارگادیان در مهرماه لرستان پیچید

مراسم افتتاح 5 مدرسه اهدا شده بانک پاسارگاد در روستا‌های استان لرستان، با‌حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل آن بانک برگزار شد.

 رایحه مهر پاسارگادیان در مهرماه لرستان پیچید

اساس آفرینش هستی، مرهون مهرورزی خداوند مهربان است و مسئولیت اجتماعی، جلوه‌گاه مهرورزی برگرفته از محبت و موهبت الهی است. با این رویکرد، بانک پاسارگاد در ادامه فعالیت‌های خود در توسعه زیرساخت‌های آموزشی کشور و در اولین روز سفر استانی مدیرعامل این بانک به همراه برخی از معاونین و مدیران مربوطه به استان لرستان، پنج مدرسه را در شهرستان‌های "خرم‌آباد"، "الیگودرز"، "دورود" و "زاغه" افتتاح کرد.

طی چند مراسم که در روز چهارشنبه مورخ 27مهر1401 باحضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و برخی از معاونین و مدیران، مسئولین استانی و اهالی محلی برگزار شد، 5 مدرسه 3کلاسه در روستاهای "شول‌آباد" و "کاظم‌آباد" شهرستان «الیگودرز»، روستای "چشمه‌سرنجه" شهرستان «دورود»، روستای "رازان" بخش «زاغه» و روستای "دولتشاهی کمالوند" شهرستان «خرم آباد» افتتاح شد.

با افتتاح این مدارس، در مجموع 15کلاس درس (حدود 3000مترمربع) به فضای آموزشی این مناطق افزوده شد و دانش‌آموزان عزیز این خطه از کشورمان، سال تحصیلی جدید را در فضای آموزشی شایسته‌ای آغاز کردند.

 

روابط‌عمومی بانک پاسارگاد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها