`
شمانیوز
شما نیوز

حادثه قول نمی‌دهد/

شناسنامه شیمیایی استان ایلام تهیه می‌شود

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند شیمیایی در دیدار با مدیران شرکت پتروشیمی ایلام با تاکید بر حفظ و ارتقای جایگاه امنیتی و دفاعی صنایع بزرگ کشور برای مقابله با حوادث شیمیایی بیان داشت:حادثه خبر نمی‌کند.

شناسنامه شیمیایی استان ایلام تهیه می‌شود

گوهری در دیدار با مدیران شرکت پتروشیمی ایلام با تاکید بر حفظ و ارتقای جایگاه امنیتی و دفاعی صنایع بزرگ کشور برای مقابله با حوادث شیمیایی بیان داشت:حادثه خبر نمی‌کند.

«سیدجمال‌الدین گوهری» بعدازظهر شنبه هفتم آبان ۱۴۰۱ در نشست با مدیران پتروشیمی ایلام گفت:قرارگاه پدافند شیمایی سازمان پدافند غیر عامل کشور در راستای فرامین مقام ‌معظم رهبری فعالیت خود را در جهت ایجاد توانمندی مقابله با تهدیدات و‌ مخاطرات شیمیایی آغار کرده است.

گوهری با اشاره به‌ اهمیت اجرای طرح‌های پدافند شیمایی در دستگاه‌های دخیل در مواد شیمیایی افزود:مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام به عنوان اولین لایه عملیاتی در‌ حوزه زیرساخت و داخلی و استاندار ایلام به عنوان رئیس قرارگاه پدافند غیرعامل استان مسئولیت هدایت و راهبری حوادث را بر عهده دارند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند شیمیایی ادامه داد:برای این قرارگاه مأموریت‌های‌ مهمی از جمله صیانت از حقوق شهروندان در مقابل تهدیدات نوین و کاهش آسیب‌پذیری زیرساخت‌ دستگاه‌های دخیل در مواد شیمایی، ارتقای سطح توانمندی و آمادگی در برابر حوادث احتمالی و نیز واکنش به موقع پیرامون مخاطرات شیمیایی تعیین شده است.

سیدجمال‌الدین گوهری با اشاره به اینکه طرح‌های پدافندی با سطوح امنیتی و دفاعی در ‌ پهنه‌های بزرگ نفتی، گازی و پتروپالایشی آغاز شده است، افزود:اغلب حوادث امنیتی از ضعف‌های ایمنی آغار می‌شود.

شناسنامه شیمایی استان ایلام تهیه می‌شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام با بیان اینکه شناسنامه شیمایی استان تهیه شود، گفت:رزمایش منطقه‌ای ایلام، خوزستان و‌ عسلویه در‌ آینده نزدیک برگزار می‌شود.محمد رحیمی افزود:طرح جامع پدافند شیمایی در ایلام باید پیاده‌سازی شود.رحیمی با تبریک هفته پدافند غیر عامل ادامه داد:مدیریت زمان طلایی در حوادث احتمالی

و اجرای طرح‌های مطالعاتی پدافندغیرعامل شیمایی در پتروشیمی ایلام یک الزام است.

خشکسالی بزرگ‌ترین طرح صنعتی غرب کشور را تهدید می‌کند

معاون رئیس مجتمع پتروشیمی ایلام اظهار داشت:خشکسالی و کمبود آب مورد نیاز اصلی‌ترین تهدید پدافندی بزرگ‌ترین طرح صنعتی غرب کشور است.

بهزاد یاری با اشاره به اینکه قریب به ۲ میلیارد دلار در پتروشیمی ایلام سرمایه‌گذاری شده است ادامه داد:واحدهای پتروشیمی ایلام تحت لیسانی برترین شرکت‌های دنیا و پیشرفته‌تر‌ین تکنولوژی و تجهیزات روز است.

وی خطاب به جانشین پدافند شیمایی کشور خاطرنشان کرد: پتروشیمی ایلام به ۲۲۰ لیتر آب در ثانیه نیاز دارد و تامین آب پتروشیمی ایلام واجب است.

 

روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها