`
شمانیوز
شما نیوز

پست بانک ایران/

صدور 227 فقره ضمانت‌نامه در مهرماه 1401 در باجه‌های بانکی روستایی منتخب پست بانک ایران

امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی از صدور 227 فقره ضمانت‌نامه به مبلغ یک هزار و 242 میلیارد ریال توسط 76 باجه بانکی روستایی طرح سفیران، تا در مهر ماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد.

صدور 227 فقره ضمانت‌نامه در مهرماه 1401 در باجه‌های بانکی روستایی منتخب پست بانک ایران

بر اساس این گزارش، در مهرماه گذشته، 76 باجه فعال در  این طرح با صدور 227 فقره ضمانت‌نامه بانکی توانسته‌اند بیش از 82 میلیارد ریال سپرده نقدی را در بانک جذب کرده‌اند.

بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، در مهرماه گذشته، مدیریت شعب استان اصفهان با 23 باجه بانکی فعال و صدور 89 فقره ضمانت‌نامه به مبلغ بیش از 569 میلیارد ریال، 39/21 درصد از صدور ضمانت‌نامه‌های کل کشور را به خود اختصاص داده است.

همچنین مدیریت شعب استان‌های مازندران و منطقه شرق تهران با 9 و پنج باجه فعال در طرح سفیران، به ترتیب با صدور 36 و 15 فقره ضمانت‌نامه به مبالغی بیش از 157 و 114 میلیارد ریال در رتبه‌های دوم و سوم این طرح قرار دارند.

این گزارش می افزاید: مدیریت شعب استان‌های اصفهان، مازندران، منطقه شرق تهران، البرز و خراسان رضوی ٨١ درصد از کل مبالغ ضمانت‌نامه‌های بازاریابی شده در ماه گذشته را به خود اختصاص داده‌اند.

بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، یک هزار و 640 فقره ضمانت‌نامه به مبلغ بیش از 10 هزار و 212 میلیارد ریال توسط باجه‌های بانکی روستایی در طرح سفیران صادر شده است. 

 

اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها