`
شمانیوز
شما نیوز

شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس/

امضای تفاهم‌نامه همکاری پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس و صداو‌سیمای مرکز خلیج‌فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس و مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج‌فارس در راستای همکاری صنعتی و رسانه‌ای تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

امضای تفاهم‌نامه همکاری پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس و صداو‌سیمای مرکز خلیج‌فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در آیین امضای این تفاهم‌نامه بیان کرد: جهاد تبیین که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بر آن تأکید دارند، بسیار حائز اهمیت است و اقدامات صورت گرفته نظام را باید برای آحاد جامعه به خصوص نسل جوان بیان کرد.

علیرضا جعفرپور ادامه داد: پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه کشور وظیفه خطیری در تأمین امنیت سبد سوخت کشورمان دارد و این مجموعه برای کشور بسیار حیاتی و با اهمیت است.

وی افزود: صدا و سیما به عنوان رسانه‌ای تأثیرگذار در تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس که در خط مقدم مقابله با تحریم‌های استکبار جهانی قرار دارد، نقش بسزایی را ایفا می‌کند و بیان دستاوردهای آن از اهم امور به شمار می‌رود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج‌فارس نیز بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن در جنگ اقتصادی و رسانه‌ای در این برهه از زمان، یکی از محورهای فعالیت‌های صدا و سیما کمک به پیشرفت کشور است.

مهران جلایی خاطرنشان کرد: استان هرمزگان پتانسیل‌های مختلفی برای تداعی پیشرفت‌های کشور دارد که نقطه عطف این پیشرفت‌ها پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به شمار می‌رود و بیان دستاوردهای آن ضرورت دارد.

در پایان تفاهم‌نامه همکاری‌های صنعتی و رسانه‌ای شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس و صداوسیمای مرکز خلیج‌فارس به منظور تبیین فعالیت‌ها و هم‌افزایی ما بین بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و رسانه ملی به امضا رسید.

 

روابط عمومی و بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها