`
شمانیوز
شما نیوز

رییس هیات مدیره بانک ملی ایران عنوان کرد:

محصولات و ابزارهای جدید بانکی فرصتی برای جذب منابع

رییس هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه محصولات و ابزارهای جدید بانکی فرصتی برای جذب منابع بانک است، گفت: عملکردها نشان می دهد که اگر رویه ها تغییر کند، نتایج خوبی را کسب خواهیم کرد و همکاران باید به سراغ بازارهای جدید بروند.

محصولات و ابزارهای جدید بانکی فرصتی برای جذب منابع

عباس شفیعی در نشست بررسی عملکرد هفت ماه ابتدای سال 1401 شعبه مستقل سعدی که با حضور بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران و رییس، معاونین و کارشناسان این شعبه برگزار شد، با تاکید بر اینکه برات الکترونیکی، مرابحه و اوراق گام به عنوان محصولات جدید بانک، فرصت مناسبی برای رونق بازاریابی مشتریان هستند، افزود: همچنین صدور ضمانتنامه های ارزی نیز باید مدنظر قرار گیرند.

وی با بیان اینکه شرایط کنونی بانک نیازمند تلاش و کوشش بیشتری چه در رده های مدیریتی و چه اجرایی است، تصریح کرد: امروز خوشرویی با مشتری، کلید موفقیت شعب است و همکاران باید این مهم را سرلوحه عملکرد خود قرار دهند.

شفیعی با بیان اینکه همکاران شعب باید با توجه به هدف گذاری و مسیر تعریف شده حرکت و بسترهای جدید در حوزه ابزار و محصولات را شناسایی کنند، اظهار کرد: موفقیت ها نشان می دهد که در مسیر درستی قرار گرفته ایم و قطعا ادامه این مسیر هم اعتماد و اراده قوی می طلبد.

رییس هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره بر تلاش های مدیریت عامل بانک برای بهبود شرایط معیشتی همکاران بیان کرد: تلاش داریم مسایل به صورت ریشه ای حل و فصل شوند.

ضمن اینکه با اراده قوی و اعتماد متقابل مسئولان شعب و مدیران بانک در تمامی سطوح، اتفاقات خوبی در حال وقوع است و نباید از ادامه این مسیر خسته شویم.

در ادامه این جلسه بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران با بیان اینکه شعبه مستقل سعدی یک شعبه با پتانسیل بالا به لحاظ تنوع مشتریان است، گفت: اکنون همگرایی خوبی برای حضور صف در کنار ستاد وجود دارد. کما اینکه اکنون کشور نیاز به جسارت بالای مدیریتی دارد بنابراین باید در شعب، اقدامات عملیاتی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه شعب مستقل را باید به مثابه یک بانک ببینیم، افزود: باید آرام آرام به سمت استانداردسازی شاخص ها پیش برویم.

مقدم بیرانوند تاکید کرد: کیفی سازی پایانه های فروش می تواند کمک بسیاری به تجهیز منابع کند. ضمن اینکه مشتریان این بخش باید به سمت حساب های جاری هدایت شوند.

محمدرضا مرادی رییس شعبه مستقل سعدی نیز ضمن ارایه گزارش عملکردی از این شعبه در بخش منابع، مدیریت نقدینگی، عملکرد ارزی و...، از رشد نرخ موثر تسهیلات، کاهش قیمت تمام شده منابع و درنهایت افزایش حاشیه سود در این شعبه خبر داد.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها