`
شمانیوز
شما نیوز

منطقه ویژه اقتصادی پیام/

ارائه دهندگان خدمات کسب و کار در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر می شوند

معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام از فراخوانی با هدف جذب ارائه دهندگان خدمات کسب و کار در این منطقه خبر داد.

ارائه دهندگان خدمات کسب و کار در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر می شوند

غلامرضا حمیدی افزود؛ این منطقه در نظر دارد با توجه به اهمیت و نقش خدمات کسب و کار در توسعه کمی و کیفی فعالیت بنگاه های اقتصادی و شرکت های تولیدی مستقر در پیام نسبت به جذب ارائه دهندگان در منطقه اقدام نماید.

وی اضافه کرد: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با هدف ارتقاء فعالیت ها، توان رقابت پذیری در بازارهای داخلی و خارجی، توسعه فناوری، ارتقای دانش، ساماندهی توانمندی ها و امکانات نسبت به راه اندازی مرکز خدمات کسب و کار اقدام کرده است.

حمیدی ادامه داد: به همین منظور ارائه دهندگان خدمات کسب و کار از جمله فعالان در زمینه های بانکی، بیمه ای، تامین مالی، تبلیغات و اطلاع رسانی، الکترونیک، پیشخوان، پلیس+10، حمل و نقل و پست سریع بین المللی در این مرکز مستقر شوند.

معاون منطقه ویژه اقتصادی ادامه داد: همچنین فعالان در عرصه اشتغال و کاریابی، حسابداری، حسابرسی، مالیات، تامین اجتماعی، بازاریابی، توسعه و تحقیقات بازارهای داخلی و خارجی، آموزش، مدیریتی، حقوقی، فنی و مهندسی، مالکیت معنوی، اختراع و نشان تجاری می توانند از ظرفیت مرکز خدمات کسب و کار برای ارائه خدمات خود بهره گیرند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت شرکت www.payamaviation.irو https://b2n.ir/e27136 (فرم ثبت نام)، https://b2n.ir/b51729 (دفترچه فراخوان) یا شماره های 09125667261 و 02633266027 تماس حاصل نمایند.

منطقه ویژه اقتصادی پیام

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها