`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

رنگین کمان زندگی من با وجود پنیر پدیدار شد

اغلب ما فکر می کنیم که باید با سرمایه زیاد یا محصول بزرگی باید وارد حوزه کار شویم در صورتی که من با انواع پنیرهایی که مادر در خانه درست می کرد توانستم درآمد بالایی را کسب کنم.

رنگین کمان زندگی من با وجود پنیر پدیدار شد

پودر آب پنیر

یکی از محصولات لبنی فوق العاده با خاصیت پودر شیر خشک و پودر پنیر خشک همدان می باشد. مطالعات نشان داده که پودر آب پنیر که خواص ضد سرطانی دارد آمینو اسیدهای موجود در این محصول از ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کند مصرف این مکمل برای عضله‌ سازی فوق‌العاده مناسب می ‌باشد از دیگر خواص این تولیدات کاهش سطح چربی و کلسترول موجود در خون می ‌باشد.

این امر به بهبود وضعیت عملکرد قلب و تقویت عروق کمک فراوان می ‌کند. بنابراین افرادی که دچار بیماریهای قلبی و عروقی هستند و یا در معرض آن قرار دارند می‌ توانند از این ماده مصرف کنند یکی دیگر از مهم‌ترین خواصی که این محصولات دارند می‌توان به کاهش فشار خون در افراد مبتلا به این بیماری اشاره کرد.

پودر پنیر خشک به‌صورت چشمگیری فشارخون را پایین می ‌آورد از این‌رو خطرات ناشی از سکته قلبی و مغزی را نیز کاهش می ‌دهد البته خوردن مداوم و روزانه این محصول باید با دستور پزشک انجام بگیرد زیرا افرادی که شیر و لبنیات حساس ‌اند ممکن است دچار بیماری گرفتگی عضلات شوند. درد معده سردرد حالت تهوع از دیگر عوارض احتمالی برای پودر پنیر خشک می‌ باشد پروتئین بیش ‌از حد موجود در پودر پنیر خشک ممکن است باعث بروز جوش و آکنه در افراد حساس شود پژوهشهای بسیاری در رابطه با این ماده در حال انجام است.

 

 

پودر پنیر

امروزه به دلیل دارا بودن مقادیر بسیار زیاد وغنی از انواع پروتئینها بسیاری از مردم از پودر پنیر خشک صنعتی به عنوان مکملی برای بدنسازی و تقویت بدن خود استفاده می نمایند و همینطور در بسیاری از کشورها بیش از هزار نوع پنیر پیتزا موزارلا وجود دارد که می توان با توجه به محتوای آب، چربی و کلسیم به هشت خانواده بزرگ تقسیم نمود.

علاوه بر بافت، می‌توانیم آنها را بر اساس نوع شیر شیر گاو، بز، گوسفند یا گاومیش تشخیص دهیم و پنیرهایی که در این دسته قرار می گیرند از شیر نرم گاو تهیه می شوند و سطح پوسته سفید و برفی دارند و اینها پنیرهایی هستند که به سرعت پیر شده اند و حدود یک ماه ماندگاری دارند که این به آنها طعم ترش شیرین می دهد.

داخل پنیر معمولا نرم اما سفت است و از رنگ سفید مایل به کرم تا زرد متغیر است که پوسته سفیدی که آنها را می پوشاند به دلیل پاشیدن قارچ روی سطح، پس از مراحل نمک زدن و زهکشی است.

 

 

آراد برندینگ

 

پنیر پیتزا

منشا اصلی در تولید پنیر پیتزا، شیر گاو نر می باشد که میزان چربی بالایی دارد و طی فرآیند های خاصی پنیر پیتزا را که نوعی پنیر نیمه جامد است و دارای بافت نرم و کشسان می باشد، تولید می کنند.

شاید شما هم جز آن دسته افرادی هستید که گمان می کنند پنیر پیتزا برای اولین بار در ایتالیا که منشا اصلی پیتزا است، تولید شده است در صورتی که پنیر پیتزا برای اولین بار در آمریکا تولید شده است. در اصطلاح انگلیسی به پنیر پیتزا Pizza Cheese  می گویند.

دسته ی دوم نیز پنیرهای پروسس هستند که چری و پروتئین به کاررفته در آن ها خاستگاه لبنی دارد و در حدود 14 تا 17 درصد چریی در آن به کاررفته است. میزان پروتئین  و نمک به کار گرفته شده در تولید این محصولات، به ترتیب؛ 17 و 1 درصد است که این میزان تا حدودی مشابه است و البته می تواند متغییر نیز باشد.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها