`
شمانیوز
شما نیوز

پست بانک ایران/

 صدور 313 فقره ضمانت‌نامه در آبان‌ماه 1401 در باجه‌های بانکی روستایی منتخب پست بانک ایران

امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی از صدور 313 فقره ضمانت‌نامه به مبلغ یک هزار و 889 میلیارد ریال در 83 باجه بانکی روستایی طرح سفیران، تا پایان آبان‌ماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد.

 صدور 313 فقره ضمانت‌نامه در آبان‌ماه 1401 در باجه‌های بانکی روستایی منتخب پست بانک ایران

بر اساس این گزارش، در مهرماه گذشته، 83 باجه فعال در  این طرح با صدور 313 فقره ضمانت‌نامه بانکی، توانسته‌اند بیش از 104 میلیارد ریال سپرده نقدی را در بانک جذب کنند که از نظر مبلغ 647 درصد و از نظر تعداد 186 درصد نسبت به مهرماه رشد داشته است.

بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، در آبان‌ماه گذشته، مدیریت شعب استان اصفهان با 25 باجه بانکی فعال و صدور 146 فقره ضمانت‌نامه به مبلغی بیش از 810 میلیارد ریال، 42.93 درصد از صدور ضمانت‌نامه‌های کل کشور را به خود اختصاص داده است.

همچنین مدیریت شعب منطقه شرق تهران و استان خراسان رضوی با پنج و هشت باجه فعال در طرح سفیران، به ترتیب با صدور 20 و 37 فقره ضمانت‌نامه به مبالغی بیش از 374 و 198 میلیارد ریال در رتبه‌های دوم و سوم این طرح قرار دارند.

این گزارش می‌افزاید: مدیریت شعب استان‌های اصفهان، منطقه شرق تهران، خراسان رضوی، فارس و یزد ٨2 درصد از کل مبالغ ضمانت‌نامه‌های بازاریابی شده در ماه گذشته را به خود اختصاص داده‌اند.

بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، یک هزار و 953 فقره ضمانت‌نامه به مبلغ بیش از18 هزار و 298 میلیارد ریال توسط باجه‌های بانکی روستایی در طرح سفیران صادر شده است. 

 

اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها