`
شمانیوز
شما نیوز

در بازدید مدیران قطار شهری مشهد تاکید شد

ریل ملی با رعایت استانداردها و تضمین کیفیت، تولید می شود

به دنبال امضای تفاهمنامه همکاری بین ذوب آهن اصفهان و شهرداری کلان شهر مشهد مبنی بر تامین ریل خط ۳ قطار شهری این شهر که ۲۲ آبان ماه جاری با حضور مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و سید عبدا... ارجایی شهردار مشهد منعقد شد، تعدادی از مدیران قطار شهری مشهد همراه با مشاورین و دست اندرکاران ساخت خط ۳ قطار شهری مشهد ۲۲ آذر ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان از کارگاه نورد ۶۵۰ و خط تولید ریل ملی این شرکت بازدید کردند.

ریل ملی با رعایت استانداردها و تضمین کیفیت، تولید می شود

در این بازدید محمد امین یوسف زاده مدیر نورد و محمد صدری مدیر کیفیت فراگیر شرکت همراه با تعدادی از سرپرستان خود با پاسخگویی به سوالات  بازدیدکنندگان و ارائه توضیحات لازم،آن ها را در جریان چگونگی و مراحل تولید ریل ملی در این شرکت قرار دادند.

 یوسف زاده گفت: ریل مورد سفارش شرکت قطار شهری شهرداری مشهد به میزان تناژ تعیین شده در زمان مقرر تولید و تحویل می شود.

محمد صدری مدیر کیفیت فراگیر نیز با تشریح استانداردهای ملی و بین المللی برای تولید انواع ریل در ذوب آهن اصفهان گفت: تولید ریل درخواستی قطار شهری مشهد با مشخصات فنی و کیفیت تعیین شده آغاز شده و با نظارت و تایید سفارش دهنده در زمان مقرر تحویل می گردد.

قاسم زوکی نژاد معاون مالی و پشتیبانی قطار شهری مشهد در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار گفت: کلان شهر مشهد، شهری پرجمعیت و زایر پذیر است. از این رو توسعه ناوگان حمل ونقل، احداث خط ۳ قطار شهری را در دست اجرا دارد.

وی افزود: این خط دارای ۲۳ کیلومتر طول است و در فاز اول، برای ساخت ۵ کیلومترآن، ریل ملی به ذوب آهن سفارش شده است.

زوکی نژاد گفت: در گذشته این محصول از ترکیه خریداری می شد ولی در ماه گذشته تفاهمنامه تولید و تحویل ریل ملی بین ذوب آهن اصفهان و شهرداری مشهد امضا شد، اکنون هم برای مشاهده و ارزیابی اقدامات انجام شده از این شرکت بازدید کردیم.  

محمدرضا مقدم نیری مدیر خط ۳ قطار شهری مشهد نیز در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از تولید داخل، قطار شهری مشهد برای ساخت، توسعه و تکمیل خطوط ریلی، استفاده از ریل ملی ذوب آهن اصفهان را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: با حضور در این مجتمع عظیم صنعتی و بازدید از خط تولید ریل و شنیدن توضیحات مدیران مربوطه شاهد بودیم که ریل تولیدی در ذوب آهن اصفهان از کیفیت لازم و مزیت بیشتری نسبت به رقبای خارجی برخوردار است . همچنین مدیران ذوب آهن نظارت و دقت خوبی بر رعایت استانداردها و تضمین کیفیت تولیدات درخواستی دارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها