`
شمانیوز
شما نیوز

کیش/

تاکید بر رعایت ضوابط بهداشتی در جزیره کیش

چهل و هفتمین جلسه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا با محوریت ارائه گزارش از میزان آمادگی بیمارستان و مراکز خدمات بهداشتی کیش و الزام به رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی عموم مردم در نقاط پر تجمع جزیره برگزار شد.

تاکید بر رعایت ضوابط بهداشتی در جزیره کیش

محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در چهل و هفتمین جلسه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا که با حضور سعید پورزادی عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش بعد از ظهر پنجشنبه 15 دی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد؛ با تاکید بر رعایت شیوه نامه ها بهداشتی، گفت: خوشبختانه هیچ گونه مورد بیمار بستری و مثبت از زیر سویه های جدید در جزیره کیش شناسایی نشده است.

سخنگوی ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در رابطه با ایمن سازی مردم جزیره کیش در مقابل کرونا، گفت: ساکنان جزیره کیش می توانند در ساعات اداری با مراجعه به مرکز خدمات بهداشتی بوعلی واکسن خود را دریافت کنند.

دکتر محمدرضا رضانیا، خاطر نشان کرد: تا کنون بیش از ۱۵۳ هزار دوز واکسن در جزیره کیش تزریق شده و با جدیت تمام اقدامات ایمن سازی مردم این منطقه در دستور کار قرار گرفته است و با حفظ و ارتقاء آرامش و امنیت جزیره، گردشگران می توانند به کیش سفر کنند.

رضانیا با تاکید بر این مهم که پیش بینی ها و اقدامات لازم برای مقابله با ویروس کرونا انجام شده و هیچ اتفاق خاصی در صورت آغاز پیک هشتم در جزیره کیش نخواهیم داشت، افزود: ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی مسافران خارجی ورودی به جزیره کیش، به مراجع ذیصلاح ابلاغ شده و نظارت های فراگیر در این زمینه ادامه دارد. 

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها